Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению Международного форума Астана
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2023 года № 84
В целях обеспечения эффективной организации и проведения Международного форума Астана в 2023 году Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению Международного форума Астана (далее – План).
2. Министерству национальной экономики Республики Казахстан, заинтересованным государственным органам и организациям (по согласованию) обеспечить своевременное выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 февраля 2023 года № 84
План мероприятий
по подготовке и проведению Международного форума Астана
п/п
Наименование мероприятия Форма
завершения
Сроки
исполнения
Ответственный
исполнитель
Источник
финансирования
1 2 3 4 5 6
Организационные мероприятия
1.
Работа со спонсорами, привлечение партнеров в работе МФА
согласованный с МНЭ пакет материалов
январь 2023 года – март
2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию), МНЭ, ИЭИ (по согласованию)
не требуется
2.
Организация работы Оперативного штаба МФА
приказ QazExpoCongress
январь 2023 года – июнь 2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию)
не требуется
3.
Формирование списка приглашаемых спикеров и модераторов. Определение списка спикеров, приглашаемых на платной основе
список спикеров
январь 2023 – май 2023 года
МНЭ, ИЭИ (по
согласованию), QazExpoCongress (по
согласованию)
не требуется
4.
Направление приглашений для казахстанских и зарубежных участников МФА
письма-приглашения
МНЭ, ИЭИ (по
согласованию), МИД, организационный
комитет, QazExpoCongress (по
согласованию)
не требуется
5.
Организация работы по принципу "одного окна" для обеспечения визовой поддержки зарубежным участникам и гостям МФА на базе Экспат Центра МФЦА, в том числе оформление приглашений на визу Республики Казахстан и выдача виз Республики Казахстан зарубежным участникам и гостям МФА
оперативная рабочая группа, приглашения и визы для
зарубежных
участников
февраль – июнь
2023 года
МИД, МВД, ПС КНБ (по согласованию), МНЭ, МФЦА (по согласованию)
не требуется
6.
Разработка брендбука и дизайна оформления мероприятий МФА (помещения, залы, печатная продукция, раздаточный материал, презентация, наружное оформление мест проведения МФА)
брендбук
и протокол по утверждению дизайнов
март – июнь
2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию)
республиканский бюджет/ спонсорские
средства
7.
Организация бронирования гостиничных номеров для спикеров и модераторов МФА
забронированные
номера
март – июнь 2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию), акимат
города Астаны
спонсорские
средства/ республиканский бюджет
8.
Организация бронирования авиабилетов (при необходимости) для спикеров и модераторов МФА
забронированные
авиабилеты
QazExpoCongress (по
согласованию), акимат города Астаны, ИЭИ (по согласованию)
спонсорские
средства/ республиканский бюджет
9.
Разработка вебсайта и мобильного приложения МФА, обеспечение онлайн платформы, включая потоковое онлайн вещание. Размещение материалов МФА на сайте (архитектура, спикеры, анонсы, новости, справочная информация для участников и партнеров)
сайт МФА, онлайн платформа, мобильное приложение МФА
март – июнь 2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию)
республиканский бюджет
10.
Перевод материалов для размещения на сайте и в мобильном приложении МФА на трех языках (казахский, русский, английский)
QazExpoCongress (по
согласованию)
республиканский бюджет
11.
Обеспечение регистрации зарубежных и казахстанских участников на сайте МФА (на платной и бесплатной основе)
QazExpoCongress (по
согласованию), МИД
республиканский бюджет
12.
Взаимодействие с городскими службами (акимат, ДЧС города Астана, организация пунктов медицинской помощи в местах проведения МФА, обеспечение безопасности и общественного порядка в период проведения МФА)
план
действий
апрель – май
2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию), акимат города Астаны, МВД, МЧС
не требуется
13.
Организация волонтерской деятельности, в том числе обеспечение участия волонтеров из числа студентов высших учебных заведений со знанием иностранных языков
список
волонтеров
май – июнь
2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию), МНВО
республиканский бюджет
14.
Организация услуг по обеспечению перевода (синхронный, последовательный)
договоры на оказание услуг
май – июнь
2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию), МИД
республиканский бюджет
15.
Подготовка (изготовление, тиражирование) раздаточных материалов для участников МФА, обеспечение сувенирной и раздаточной продукцией, полиграфией
пакет
раздаточных
документов и произведенная сувенирная и раздаточная продукция
QazExpoCongress (по
согласованию)
республиканский бюджет/ спонсорские
средства
16.
Городское оформление в местах проведения МФА, в аэропорту и по маршрутам следования участников и гостей
наружное оформление города Астаны
акимат города Астаны QazExpoCongress (по
согласованию)
местный бюджет/
спонсорские
средства
17.
Организация питания (кофе-брейки, ланчи) для участников МФА
график
питания
QazExpoCongress (по
согласованию), акимат города Астаны, УДП (по согласованию)
республиканский бюджет
18.
Обеспечение таможенного и пограничного контроля/оформление участников МФА
информация в МНЭ
май – июнь 2023 года
КГД МФ, МИД, ПС
КНБ (по
согласованию)
не требуется
19.
Организация технического оснащения и оформление площадок проведения МФА, включая обеспечение оргтехникой, средствами связи и синхронным оборудованием (аудио-, видеооборудование, брендирование, мебель, и другое дополнительное оснащение при необходимости)
договоры об оказании услуг
май – июнь 2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию)
республиканский бюджет
20.
Обеспечение транспортного обслуживания участников, в том числе встречи/проводы в местах прибытия, закрепление офицеров связи за спикерами и модераторами
графики
транспортного
обслуживания
май – июнь 2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию), УДП по согласованию),
акимат города
Астаны
спонсорские
средства/ республиканский бюджет
21.
Формирование графика прибытия, программы пребывания спикеров и модераторов
график прибытия и программа пребывания
май – июнь
2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию), МНЭ, ИЭИ (по
согласованию)
не требуется
22.
Аренда помещений для мероприятий МФА
договор об аренде
май – июнь
2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию)
республиканский бюджет
23.
Организация культурной программы для участников МФА
культурная программа МФА
май – июнь
2023 года
МКС, QazExpoCongress (по
согласованию), акимат города Астаны
спонсорские средства
24.
Обеспечение продукцией санитарного назначения (маски, санитайзеры и другие), ПЦР тестирование
договор о приобретении продукции
май – июнь
2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию),
акимат города Астаны
республиканский бюджет
Информационное сопровождение
25.
Организация приглашения и аккредитации зарубежных журналистов
список аккредитованных журналистов
февраль – июнь
2023 года
МИД, QazExpoCongress (по
согласованию), МНЭ
не требуется
26.
Организация и проведение PR-мероприятий в зарубежных и казахстанских СМИ по предстоящему МФА (включая материалы имиджевого характера: документальные фильмы, видео-ролики, статьи, пресс-конференции)
медиа-план
апрель – июнь 2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию), МИОР, МНЭ, МИД
республиканский бюджет
27.
Организация приглашения и аккредитация казахстанских журналистов
участие
аккредитованных
журналистов
апрель – июнь
2023 года
МИОР, QazExpoCongress (по
согласованию), МНЭ
не требуется
28.
Формирование и производство медиа контента для МФА
медиа контент (видеоролик о МФА)
апрель – июнь
2023 года
МНЭ, QazExpoCongress (по
согласованию)
республиканский бюджет
29.
Организация официального приема от имени Правительства Республики Казахстан для глав и членов делегаций МФА с проведением концертной программы
программа
официального
приема
май-июнь
2023 года
QazExpoCongress (по
согласованию), акимат
города Астаны
республиканский бюджет
Мероприятия содержательного характера
30.
Внесение предложения в МФ о переименовании бюджетной программы 210 "Целевое перечисление в АО "НК "QazExpoCongress" для организации и проведения Астанинского экономического форума" согласно поручению Главы государства
информация в МФ
январь-март
2023 года
МНЭ, МФ,МТИ
не требуется
31.
Формирование концепции, архитектуры и программы МФА
сформированная программа и архитектура МФА
январь
2023 года – июнь 2023 года
МНЭ, ИЭИ (по
согласованию), АРРФР (по
согласованию), НБ (по
согласованию), организационный
комитет, QazExpoCongress (по
согласованию), МФЦА (по
согласованию)
не требуется
32.
Формирование программы Пленарного заседания, списка спикеров и модераторов. Работа со спикерами и модераторами, сбор подтверждений
программа пленарного заседания
МНЭ, ИЭИ (по
согласованию), МИД
не требуется
33.
Подготовка проекта тезисов выступления официальных лиц Республики Казахстан
содержательный пакет материалов
МНЭ, ИЭИ (по
согласованию)
не требуется
34.
Организация двусторонних встреч
руководства страны с гостями/участниками МФА
графики
двусторонних
встреч
апрель – июнь 2023 года
МИД, организационный
комитет
не требуется
35.
Организация и проведение Пленарного заседания МФА на высоком международном уровне
информация
в Правительство
Республики
Казахстан
июнь
2023 года
МНЭ, ИЭИ (по
согласованию), QazExpoCongress (по
согласованию)
не требуется
36.
Организация и проведение торжественной церемонии подписания договоров и соглашений
МНЭ, ИЭИ (по
согласованию), МИД, QazExpoCongress (по
согласованию)
не требуется
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИОР – Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан
МФЦА – Международный финансовый центр "Астана"
МФА – Международный форум Астана
СМИ – средства массовой информации
МНВО – Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
КГД МФ – Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
АРРФР – Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
МКС – Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
УДП – Управление делами Президента Республики Казахстан
ПЦР – полимеразная цепная реакция
МИД – Министерство иностранных дел Республики Казахстан
АО "ФНБ "Самрук-Қазына" – акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
МЧС – Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
ДЧС – Департамент по чрезвычайным ситуациям
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан
ПС КНБ – Пограничная служба Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
НБ – Национальный Банк Республики Казахстан
МВД – Министерство внутренних дел Республики Казахстан
ИЭИ – акционерное общество "Институт экономических исследований"
QazExpoCongress – акционерное общество "Национальная компания "QazExpoCongress"

Астана халықаралық форумын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 7 ақпандағы № 84 қаулысы
2023 жылы Астана халықаралық форумын тиімді ұйымдастыруды және өткізуді қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Астана халықаралық форумын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі – Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі, мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдар (келісу бойынша) Жоспарда көзделген іс-шаралардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 7 ақпандағы
№ 84 қаулысымен
бекітілген
Астана халықаралық форумын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с
Іс-шараның атауы
Аяқталу
нысаны
Орындалу мерзімі
Жауапты
орындаушы
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
Ұйымдастырушылық іс-шаралар
1.
Демеушілермен жұмыс, АХФ жұмысына әріптестерді тарту
ҰЭМ-мен келісілген материалдар топтамасы
2023 жылғы қаңтар –наурыз
QazExpoCongress (келісу бойынша), ҰЭМ, ЭЗИ ( келісу бойынша)
талап етілмейді
2.
АХФ жедел штабының жұмысын ұйымдастыру
QazExpoCongress
бұйрығы
2023 жылғы қаңтар –маусым
QazExpoCongress (келісу бойынша)
талап етілмейді
3.
Шақырылатын спикерлер мен модераторлардың тізімін қалыптастыру, ақылы негізде шақырылатын спикерлер тізімін айқындау
спикерлер тізімі
2023 жылғы қаңтар –мамыр
ҰЭМ, ЭЗИ (келісу бойынша), QazExpoCongress (келісу бойынша)
талап етілмейді
4.
АХФ-ның қазақстандық және шетелдік қатысушылары үшін шақырулар жіберу
шақыру хаттары
ҰЭМ, ЭЗИ (келісу бойынша), СІМ, ұйымдастыру комитеті, QazExpoCongress
(келісу бойынша)
талап етілмейді
5.
АХҚО экспат орталығының базасында АХФ шетелдік қатысушылары мен қонақтарына визалық қолдау көрсетуді қамтамасыз ету үшін "бір терезе" қағидаты бойынша жұмысты ұйымдастыру, оның ішінде Қазақстан Республикасының визасына шақыруларды ресімдеу және АХФ-ның шетелдік қатысушылары мен қонақтарына Қазақстан Республикасының визаларын беру
жедел жұмыс тобы,
шетелдік қатысушылар үшін шақырулар және визалар
2023 жылғы ақпан –
маусым
СІМ, ІІМ, ҰҚК ШҚ (келісу бойынша), ҰЭМ, АХҚО (келісу бойынша)
талап етілмейді
6.
АХФ іс-шараларын безендірудің брендбугі мен дизайнын әзірлеу (үй-жайлар, залдар, баспа өнімдері, үлестірме материалдар, таныстырылым, AХФ өткізетін орынның сыртын безендіру)
брендбук
және дизайндарды бекіту хаттамасы
2023 жылғы
наурыз –маусым
QazExpoCongress (келісу бойынша)
республикалық бюджет/демеушілік қаражат
7.
АХФ спикерлері мен модераторлары үшін қонақүй нөмірлерін брондауды ұйымдастыру
брондалған
нөмірлер
2023 жылғы наурыз –маусым
QazExpoCongress (келісу бойынша), Астана қаласының әкімдігі
демеушілік
қаражат/республикалық бюджет
8.
АХФ спикерлері мен модераторлары үшін авиабилеттерді брондауды (қажет болған жағдайда) ұйымдастыру
брондалған
авиабилеттер
QazExpoCongress (келісу бойынша), Астана қаласының әкімдігі, ЭЗИ (келісу бойынша)
демеушілік
қаражат/республикалық бюджет
9.
AХФ вебсайты мен мобильді қосымшасын әзірлеу, жаппай онлайн хабар таратуды қоса алғанда, онлайн платформаны қамтамасыз ету, АХФ материалдарын (архитектура, спикерлер, хабарландырулар, жаңалықтар, қатысушылар мен әріптестер үшін анықтамалық ақпарат) сайтта орналастыру
АХФ сайты, онлайн платформа, АХФ мобильді қосымшасы
2023 жылғы наурыз –маусым
QazExpoCongress (келісу бойынша)
республикалық бюджет
10.
Сайтта және АХФ мобильді қосымшасында орналастыру үшін материалдарды үш тілге (қазақ, орыс, ағылшын) аудару
QazExpoCongress (келісу бойынша)
республикалық бюджет
11.
АХФ сайтында шетелдік және қазақстандық қатысушыларды тіркеуді қамтамасыз ету (ақылы және ақысыз негізде)
QazExpoCongress (келісу бойынша), СІМ
республикалық бюджет
12.
Қалалық қызметтермен өзара іс-қимыл (Астана қаласының әкімдігі, ТЖД, АХФ өткізілетін орындарда медициналық көмек көрсету пункттерін ұйымдастыру, АХФ өткізу кезеңінде қауіпсіздік пен қоғамдық тәртіпті қамтамасыз ету)
іс-қимыл жоспары
2023 жылғы сәуір –мамыр
QazExpoCongress (келісу бойынша), Астана қаласының әкімдігі, ІІМ, ТЖМ
талап етілмейді
13.
Волонтерлік қызметті ұйымдастыру, оның ішінде жоғары оқу орындарының шет тілдерін білетін студенттері арасынан волонтерлердің қатысуын қамтамасыз ету
волонтерлер
тізімі
2023 жылғы
мамыр – маусым
QazExpoCongress (келісу бойынша), ҒЖБМ
республикалық бюджет
14.
Аударманы (синхронды,
дәйекті) қамтамасыз ету қызметтерін ұйымдастыру
қызмет көрсету шарттары
2023 жылғы мамыр – маусым
QazExpoCongress (келісу бойынша), СІМ
республикалық бюджет
15.
АХФ қатысушыларына үлестірме материалдар дайындау (әзірлеу, тираждау), кәдесыйлармен және үлестірме материалдармен, полиграфиямен қамтамасыз ету
үлестірме құжаттар
топтамасы және шығарылған кәдесыйлар мен үлестірме өнімдер
QazExpoCongress (келісу бойынша)
республикалық бюджет/ демеушілік
қаражат
16.
Қаланың АХФ өткізілетін орындарын, әуежайды және қатысушылар мен қонақтар жүретін бағдарларды безендіру
Астана қаласын сыртқы безендіру
Астана қаласының әкімдігі QazExpoCongress (келісу бойынша)
жергілікті бюджет/демеушілік
қаражат
17.
АХФ қатысушылары үшін тамақтандыруды (кофе-брейк, түскі ас) ұйымдастыру
тамақтану кестесі
QazExpoCongress (келісу бойынша), Астана қаласының әкiмдiгi, ПІБ (келiсу бойынша)
республикалық бюджет
18.
Кедендік және шекаралық бақылауды қамтамасыз ету/АХФ қатысушыларын ресімдеу
ҰЭМ-ге ақпарат
2023 жылғы мамыр – маусым
2023 жылғы мамыр –маусым
Қаржымині МКК, СІМ, ҰҚК ШҚ (келісу бойынша)
талап етілмейді
19.
Ұйымдастыру техникасымен, байланыс құралдарымен және синхронды жабдықтармен (аудио, бейнежабдықтар, брендтеу, жиһаз және қажет болған кезде басқа да қосымша жабдықтар) қамтамасыз етуді қоса алғанда, АХФ өткізу алаңдарын техникалық жарақтандыру мен безендіруді ұйымдастыру
қызмет көрсету туралы шарттар
QazExpoCongress (келісу бойынша)
республикалық бюджет
20.
Қатысушыларға көліктік қызмет көрсетуді қамтамасыз ету, оның ішінде келу орындарында қарсы алу/шығарып салу, спикерлер мен модераторларға байланыс офицерлерін бекіту
көліктік
қызмет көрсету кестелері
2023 жылғы мамыр –маусым
QazExpoCongress (келісу бойынша), ПІБ (келісу бойынша),
Астана қаласының әкімдігі
демеушілік
қаражат/республикалық қаражат
21.
Спикерлер мен модераторлардың келу кестесін, тұру бағдарламасын қалыптастыру
келу кестесі және тұру бағдарламасы
2023 жылғы мамыр – маусым
QazExpoCongress (келісу бойынша), ҰЭМ, ЭЗИ (келісу бойынша)
талап етілмейді
22.
AХФ іс-шаралары үшін үй-жайларды жалға алу
жалға алу туралы шарт
2023 жылғы мамыр – маусым
QazExpoCongress (келісу бойынша)
республикалық бюджет
23.
AХФ қатысушылары үшін мәдени бағдарламаны ұйымдастыру
АХФ мәдени бағдарламасы
2023 жылғы мамыр – маусым
МСМ, QazExpoCongress (келісу бойынша), Астана қаласының әкімдігі
демеушілік қаражат
24.
Санитариялық мақсаттағы өніммен қамтамасыз ету (маскалар, санитайзерлер және басқалар), ПТР тестілеу
өнімді сатып алу туралы шарт
2023 жылғы мамыр – маусым
QazExpoCongress (келісу бойынша),
Астана қаласының әкімдігі
республикалық бюджет
Ақпараттық сүйемелдеу
25.
Шетелдік журналистерді шақыруды және аккредиттеуді ұйымдастыру
аккредиттелген журналистер тізімі
2023 жылғы ақпан –
маусым
СІМ, QazExpoCongress (келісу бойынша), ҰЭМ
талап етілмейді
26.
Алдағы АХФ бойынша шетелдік және қазақстандық БАҚ-та PR іс-шараларын ұйымдастыру және өткізу (имидждік сипаттағы материалдарды қоса алғанда: деректі фильмдер, бейне-роликтер, мақалалар, баспасөз конференциялары)
медиа-жоспар
2023 жылғы сәуір –маусым
QazExpoCongress (келісу бойынша), АҚДМ, ҰЭМ, СІМ,
республикалық бюджет
27.
Қазақстандық журналистерді шақыруды және аккредиттеуді ұйымдастыру
аккредиттелген
журналистердің қатысуы
2023 жылғы сәуір –маусым
АҚДМ, QazExpoCongress (келісу бойынша), ҰЭМ
талап етілмейді
28.
АХФ үшін медиа контентті қалыптастыру және өндіру
медиа контент
(АХФ туралы бейнеролик)
2023 жылғы сәуір –
маусым
ҰЭМ, QazExpoCongress (келісу бойынша)
республикалық бюджет
29.
АХФ делегация басшылары мен мүшелері үшін концерттік бағдарлама өткізе отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан ресми қабылдау ұйымдастыру
ресми
қабылдау бағдарламасы
2023 жылғы
мамыр – маусым
QazExpoCongress (келісу бойынша), Астана қаласының әкімдігі
республикалық бюджет
Мазмұндық сипаттағы іс-шаралар
30.
Мемлекет басшысының тапсырмасына сәйкес 210 "Астана экономикалық форумын ұйымдастыру және өткізу үшін "QazExpoCongress" ҰК" АҚ-ға нысаналы аударым" бюджеттік бағдарламасының атауын өзгерту туралы Қаржыминіне ұсыныс енгізу
Қаржыминіне ақпарат
2023 жылғы қаңтар –наурыз
ҰЭМ, Қаржымині, СИМ
талап етілмейді
31.
АХФ тұжырымдамасын, архитектурасын және бағдарламасын қалыптастыру
АХФ қалыптастырылған бағдарламасы мен архитектурасы
2023 жылғы қаңтар –
маусым
ҰЭМ, ЭЗИ (келісу бойынша), ҚНРДА (келісу бойынша), ҰБ (келісу бойынша), ұйымдастыру комитеті, QazExpoCongress (келісу бойынша), АХҚО (келісу бойынша)
талап етілмейді
32.
Пленарлық отырыстың бағдарламасын, спикерлер мен модераторлар тізімін қалыптастыру, спикерлермен және модераторлармен жұмыс, растауларды жинау
пленарлық отырыстың бағдарламасы
ҰЭМ, ЭЗИ (келісу бойынша), СІМ
талап етілмейді
33.
Қазақстан Республикасының ресми тұлғаларының сөз сөйлеу тезистерінің жобаларын дайындау
мазмұнды материалдар топтамасы
ҰЭМ, ЭЗИ (келісу бойынша)
талап етілмейді
34.
Ел басшыларының АХФ қонақтарымен/қатысушыларымен екіжақты кездесулерін ұйымдастыру
екіжақты
кездесулер кестесі
2023 жылғы сәуір – маусым
СІМ, ұйымдастыру комитеті
талап етілмейді
35.
AХФ пленарлық отырысын жоғары халықаралық деңгейде ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасының
Үкіметіне ақпарат
2023 жылғы маусым
ҰЭМ, ЭЗИ (келісу бойынша),
QazExpoCongress (келісу бойынша)
талап етілмейді
36.
Шарттар мен келісімдерге қол қоюдың салтанатты рәсімін ұйымдастыру және өткізу
ҰЭМ, ЭЗИ (келісу бойынша), СІМ, QazExpoCongress (келісу бойынша)
талап етілмейді
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚДМ – Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
АХҚО – "Астана" халықаралық қаржы орталығы
АХФ – Астана халықаралық форумы
БАҚ – бұқаралық ақпарат құралдары
ҒЖБМ – Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Қаржымині МКК – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
ҚНРДА – Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі
МСМ – Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
ПІБ – Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы
ПТР – полимеразды тізбекті реакция
СІМ – Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ – "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы
ТЖМ – Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігі
ТЖМ ТЖД – Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Төтенше жағдайлар департаменті
ҰЭМ – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ҰҚК ШҚ – Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі
ҰБ – Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
ІІМ – Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
"ЭЗИ" АҚ – "Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамы
QazExpoCongress – "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы