О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 1092 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2023 года № 398.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 1092 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год" следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 1 и 2, исключить;
строки, порядковые номера 21 и 22, изложить в следующей редакции:
"
21.
Об аквакультуре
МЭПР
август
сентябрь
ноябрь
Шарбиев Н.К.
22.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам аквакультуры
МЭПР
август
сентябрь
ноябрь
Шарбиев Н.К.
";
дополнить строками, порядковые номера 26 и 27, следующего содержания:
"
26.
Водный кодекс Республики Казахстан
МЭПР
сентябрь
октябрь
декабрь
Азидуллин Г. А.
27.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам охраны и использования водных ресурсов
МЭПР
сентябрь
октябрь
декабрь
Азидуллин Г. А.
";
в примечании: расшифровке аббревиатур строку "МЭГПР – Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"МЭПР – Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1092 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 24 мамырдағы № 398 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1092 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 1 және 2-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірлері 21 және 22-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
21.
Акваөсіру туралы
ЭТРМ
тамыз
қыркүйек
қараша
Н.Қ. Шәрбиев
22.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне акваөсіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭТРМ
тамыз
қыркүйек
қараша
Н.Қ. Шәрбиев
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 26 және 27-жолдармен толықтырылсын:
"
26.
Қазақстан Республикасының Су кодексі
ЭТРМ
қыркүйек
қазан
желтоқсан
Ғ.А. Азидуллин
27.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне су ресурстарын қорғау және пайдалану мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЭТРМ
қыркүйек
қазан
желтоқсан
Ғ.А. Азидуллин
";
ескертпеде: аббревиатуралардың толық жазылуында "ЭГТРМ – Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭТРМ – Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов