О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2020 года № 435 "Об определении акционерного общества "Фонд науки" юридическим лицом, осуществляющим финансирование научной и (или) научно-технической деятельности" и от 1 октября 2021 года № 699 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2020 года № 435 "Об определении акционерного общества "Фонд науки" юридическим лицом, осуществляющим финансирование научной и (или) научно-технической деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2023 года № 556.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2020 года № 435 "Об определении акционерного общества "Фонд науки" юридическим лицом, осуществляющим финансирование научной и (или) научно-технической деятельности";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2021 года № 699 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2020 года № 435 "Об определении акционерного общества "Фонд науки" юридическим лицом, осуществляющим финансирование научной и (или) научно-технической деятельности".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Ғылым қоры" акционерлік қоғамын ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды қаржыландыруды жүзеге асыратын заңды тұлға ретінде айқындау туралы" 2020 жылғы 9 шілдедегі № 435 және "Ғылым қоры" акционерлік қоғамын ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызметті қаржыландыруды жүзеге асыратын заңды тұлға ретінде айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 9 шілдедегі № 435 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 1 қазандағы № 699 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 12 шілдедегі № 556 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Ғылым қоры" акционерлік қоғамын ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды қаржыландыруды жүзеге асыратын заңды тұлға ретінде айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 9 шілдедегі № 435 қаулысы;
2) "Ғылым қоры" акционерлік қоғамын ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызметті қаржыландыруды жүзеге асыратын заңды тұлға ретінде айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 9 шілдедегі № 435 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 қазандағы № 699 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов