О признании утратившими силу постановления Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 146 "Об утверждении Правил разработки натуральных норм" и подпункта 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2022 года № 201 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2023 года № 646.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 146 "Об утверждении Правил разработки натуральных норм";
2) подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2022 года № 201 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"Заттай нормаларды әзірлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 146 қаулысының және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 201 қаулысының 1-тармағы 1) тармақшасының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 5 тамыздағы № 646 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Заттай нормаларды әзірлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 146 қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 201 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов