О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 1092 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2023 года № 839
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 1092 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год" следующие дополнения:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 31 и 32, следующего содержания:
"
31
О территориальной обороне Республики Казахстан
МО
сентябрь
октябрь
декабрь
Хусаинов М.Р.
32
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам территориальной обороны
МО
сентябрь
октябрь
декабрь
Хусаинов М.Р.
";
примечание: расшифровку аббревиатур после строки "МФ – Министерство финансов Республики Казахстан" дополнить строкой следующего содержания:
"МО – Министерство обороны Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов

"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1092 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 839 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1092 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспары мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 31 және 32-жолдармен толықтырылсын:
"
31
Қазақстан Республикасының аумақтық қорғанысы туралы
Қорғанысмині
қыркүйек
қазан
желтоқсан
М.Р Құсайынов
32
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне аумақтық қорғаныс мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қорғанысмині
қыркүйек
қазан
желтоқсан
М.Р Құсайынов
";
ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы "Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қорғанысмині – Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов