О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2023 года № 478 "Об утверждении Комплексного плана первоочередных мер в сфере гражданской защиты на 2023 – 2027 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2024 года № 641
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2023 года № 478 "Об утверждении Комплексного плана первоочередных мер в сфере гражданской защиты на 2023 – 2027 годы" следующие изменения:

"Азаматтық қорғау саласындағы бірінші кезектегі шаралардың 2023 – 2027 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 15 маусымдағы № 478 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 9 тамыздағы № 641 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық қорғау саласындағы бірінші кезектегі шаралардың 2023 – 2027 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 15 маусымдағы № 478 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:

в Комплексном плане первоочередных мер в сфере гражданской защиты на 2023 – 2027 годы, утвержденном указанным постановлением:
в таблице:
в разделе "Ожидаемые результаты:" подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) увеличение зоны покрытия авиационной техникой (от 33 до 44 единиц) от 38,8 % до 51,8 %;";
в разделе "Укрепление материально-технической базы" строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"
4
Приобретение авиационной техники для выполнения работ по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, в том числе используя механизм финансового лизинга
акт приема-передачи
2024 год
МЧС, МПС, МНЭ

көрсетілген қаулымен бекітілген Азаматтық қорғау саласындағы бірінші кезектегі шаралардың 2023 – 2027 жылдарға арналған кешенді жоспарында:
кестеде:
"Күтілетін нәтижелер:" деген бөлімдегі 4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) авиациялық техникамен қамту аймағын 38,8 %-дан 51,8 %-ға дейін ұлғайту (33-тен 44 бірлікке дейін);";
"Материалдық-техникалық жарақтандыру" деген бөлімдегі реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
4
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі жұмыстарды орындау үшін, оның ішінде қаржылық лизинг тетігін пайдалана отырып, авиациялық техниканы сатып алу
қабылдау-беру актісі
2024 жыл
ТЖМ, ӨҚМ, ҰЭМ