Отдельные вопросы Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 января 1993 года № 65. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2011 года № 580
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.05.2011 № 580.
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
2. Предоставить Министру обороны Республики Казахстан право по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан устанавливать должностные оклады по нетиповым должностям центрального аппарата Министерства обороны Республики Казахстан.
3. Признать утратившим силу пункт 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 июля 1992г. N 575 P920575_ (САПП Республики Казахстан, 1992г., N 27, ст.413).
Заместитель Премьер-министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 26 қаңтардағы N 65 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 580 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.05.26 № 580 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрiне Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң келiсуi бойынша Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi орталық аппаратының типтiк емес лауазымдар бойынша лауазымдық жалақы белгiлеу хұқығы берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 шiлдедегi N 575 қаулысы 3-тармағының күшi жойылған деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ, 1992 ж., N 27, 413-бап).
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
орынбасары