Об обеспечении закупки в государственные ресурсы зерна урожая 1995 года
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 марта 1995 г. N 309
Сноска. Утратило силу, за исключением пункта 2, постановлением Правительства РК от 13.03.2009 № 301 .
2. Признать целесообразным образовать Государственную продовольственную контрактную корпорацию, которой заключить соответствующие договоры на закупку зерна с вышеуказанными зерновыми компаниями по цене, эквивалентной не более 80 (восьмидесяти) долларов США за одну тонну мягкой пшеницы 3-го класса в момент закладки на хранение.
Министерству сельского хозяйства и Министерству финансов Республики Казахстан внести по данному вопросу согласованное предложение.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением КМ РК от 25.04.1995 N 549 .
Премьер-министр
Республики Казахстан

Мемлекеттiк ресурсқа 1995 жылдың астығын сатып алуды қамтамасыз ету туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 21 наурыздағы N 309
Ескерту. 2-тармағын қоспағанда қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 301 Қаулысымен.
2. Сақтауға жинақтау сәтiндегi 3-класты жұмсақ бидайдың бiр тоннасы үшiн 80-нен (сексен) аспайтын АҚШ долларына пара-пар баға бойынша жоғарыда аталған астық компанияларымен астық сатып алуға тиiстi шарттар жасайтын Мемлекеттiк азық-түлiк контракт корпорациясын құру мақсатты деп танылсын.
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi мен Қаржы министрлiгi осы мәселе бойынша келiсiлген ұсыныс енгiзсiн.
Ескерту. 2-тармақтың бiрiншi абзацы жаңа редакцияда берiлген -
ҚРМК-нiң 1995.04.05. N 412 қаулысымен. P950412_
Ескерту. 2-тармақтың бiрiншi абзацы жаңа редакцияда берiлген-
ҚРМК-нiң 1995.04.25. N 549 қаулысымен. P950549_
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi