О фиксиpованных (pентных) платежах на нефть, газ и уголь
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 1 июня 1995 г. N 764. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 октября 2000 г. N 1575 (вступает в силу с 1 января 2001 года) ~P001575.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 декабря 1994 года "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О фиксированных (рентных) платежах" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить с 1 июня 1995 года для добывающих предприятий ставки фиксированных (рентных) платежей на нефть, газ и уголь согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 октября 1994 г. N 1184 "О ставках фиксированных (рентных) платежей на нефть" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 477).
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 июня 1995 г. N 764
С Т А В К И
фиксированных (рентных)
платежей на нефть, газ и уголь
_____________________________________________________________________
!               !Ставки фиксированных
!    Единица    !(рентных) платежей
Наименование предприятия      !   измерения   !за добытые нефть,
!               !газ, уголь
!               !  (тенге)
_____________________________________________________________________
Производственное объединение         тонна               120
"Мангистаумунайгаз"
Акционерное общество                   "                 160
"Актюбинскнефть"
Акционерное общество                   "                 150
"Тенгизмунайгаз"
Акционерное общество                   "                 200
"Южнефтегаз"
Акционерное общество                   "                   0
"Каражанбасмунай"
Акционерное общество                   "                   0
"Эмбамунайгаз"
Производственное объединение           "                   0
"Узеньмунайгаз"
Карачаганакское газопромысловое      тыс.куб.м.           35
управление
Государственное акционерное            тонна              10
общество "Экибастузкомир"

Мұнайға, газға және көмiрге тiркелген /ренталық/ төлемдер туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 1 маусым N 764. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000.10.20. N 1575 қаулысымен. ~P001575 (Бұл өзгеріс 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданылады).
"Тiркелген /ренталық/ төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгертулер енгiзу туралы" 1994 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Мұнайға, газға және көмiрге өндiрушi кәсiпорындар үшiн тiркелген /ренталық/ төлемдер ставкалары 1995 жылдың 1 маусымынан қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 22 қазандағы N 1184 P941184_ "Мұнайға тiркелген /ренталық/ төлемдердiң ставкалары туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 1 маусымдағы N 764 қаулысына қосымша
Мұнайға, газға және көмiрге тiркелген
/ренталық/ төлемдер
СТАВКАЛАРЫ
_____________________________________________________________________
Кәсiпорын атауы     |  Өлшем бiрлiгi    | Мұнай, газ, көмiр өндiру
|                   | үшiн тiркелген/ренталық/
|                   | төлемдер ставкалары, теңге
_____________________|___________________|_____________________________
"Маңғыстаумұнайгаз"       тонна                   120
өндiрiстiк бiрлестiгi
"Актюбинскнефть"
акционерлiк қоғамы          "                     160
"Тенгизмұнайгаз"            "                     150
акционерлiк қоғамы
"Южнефтегаз"                "                     200
акционерлiк қоғамы
"Қаражанбасмұнай"           "                      0
акционерлiк қоғамы
"Ембiмұнайгаз"              "                      0
акционерлiк қоғамы
"Өзенмұнайгаз"
өндiрiстiк бiрлестiгi       "                      0
Қарашығанақ газ өнер.      мың
кәсiбi басқармасы          текше метр              35
"Екiбастұзкөмiр"
мемлекеттiк акционер.      тонна                   10
лiк қоғамы
_____________________________