Об утверждении перечня международных организаций, освобождаемых от подоходного налога с юридических лиц
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 г. N 1055. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 июля 2002 г. N 761 (вступает в силу с 1 января 2002 г.) ~P020761
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан,
имеющего силу Закона, от 24 апреля 1995 г. N 2235
Z952235_
"О
налогах и других обязательных платежах в бюджет" Кабинет Министров
Республики Казахстан постановляет:
Утвердить прилагаемый перечень международных организаций,
освобождаемых от подоходного налога с юридических лиц.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 1 августа 1995 г. N 1055
ПЕРЕЧЕНЬ
международных организаций, освобождаемых
от подоходного налога с юридических лиц
Сноска. Перечень дополнен - постановлениями Правительства РК
от 6 июня 1996 г. N 715; от 19 января 2001 г. N 80
P010080_
.
1. ООН (Организация Объединенных Наций, Секретариат)
2. ПРООН (Программа развития ООН)
3. ОЭС (Организация Экономического Сотрудничества)
4. ЮНЕСКО (Организация по сотрудничеству в  области  культуры  и
образования)
5. ОБСЕ (Организация по безопасности и сотрудничеству в Европе)
6. МВФ (Международный валютный фонд)
7. МБРР (Международный банк Реконструкции и Развития)
8. МФК (Международная Финансовая Корпорация)
9. МАР (Международная Ассоциация Развития)
10. МАГИ (Международное Агентство гарантий инвестиций)
11. ЕБРР (Европейский банк Реконструкции и Развития)
12. АБР (Азиатский банк Развития)
13. ВТО (Всемирная Торговая организация)
14. ВТО (Всемирная Туристическая Организация)
15. Интелсат
16. Интерпол
17. МЭС (Мировой Энергетический Совет)
18. ВОЗ (Всемирная Организация Здравоохранения)
19. Международная Федерация Обществ Красного Креста и Красного
Полумесяца
20. Международный Комитет Красного Креста
21. Национальные общества Красного Креста и Красного Полумесяца
(кроме Национального общества Красного Креста и Красного
Полумесяца Республики Казахстан)
22. МАС (Международный Астрономический союз)
23. Межпарламентский Союз
24. БДИПЧ (Бюро по демократическим институтам и правам человека)
25. МОТ (Международная Организация Труда)
26. МСА (Международный Союз Архитекторов)
27. МАБО (Международная Ассоциация Библиотечных Организаций)
28. НОК (Национальный Олимпийский Комитет)
29. МАГАТЭ (Международное Агентство по Атомной Энергетике)
30. ММО (Международная Морская Организация)
31. ИКАО (Международная Организация Гражданской Авиации)
32. МСИ (Международный Статистический Институт)
33. МОС (Международная Организация по стандартизации)
34. МОЭМ (Международная Организация законодательства в
области метрологии)
35. МСА (Международный Совет Архивов)
36. СТС (Совет по Таможенному Сотрудничеству)
37. МЭБ (Международное Эризоотическое Бюро)
38. СНГ (Содружество Независимых Государств)
39. Корпус Мира
40. ЮНИСЭФ (Детский Фонд)
41. Агентство по Международному развитию (ЮСАИД)
42. Информационное агентство США (ЮСИС)
43. КЕС (Комиссия Европейских сообществ)
44. Исполнительный комитет Межгосударственного  Совета
Казахстана, Узбекистана и Кыргызстана
45. Управление Верховного Комиссара ООН по делам
беженцев (УВКБ)
46. Программа ОНН по контролю над наркотиками (ЮНДКП)
47. Общественный фонд "Международный фонд спасения Арала"
48. Региональный экологический центр Центральной Азии

Заңдық тұлғалардан табыс салығын ұстаудан босатылатын халықаралық ұйымдардың тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1995 жылғы 1 тамыз N 1055. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 шілдедегі N 761 қаулысымен. Бұл өзгеріс 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді. ~P020761
"Салықтар және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар 1995
жылғы 24 сәуірдегi N 2235
Z952235_
Жарлығын жүзеге асыру мақсатында
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Қаулы етедi:
Заңдық тұлғалардан табыс салығын ұстаудан босатылатын
халықаралық ұйымдардың қоса берiлген тiзбесi бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 1 тамыздағы
N 1055 қаулысымен
БЕКIТIЛДI
Заңды тұлғалардан табыс салығын ұстаудан
босатылатын халықаралық ұйымдардың
ТIЗБЕСI
1. БҰҰ (Бiрiккен Ұлттар Ұйымы, Хатшылық)
2. БҰҰДБ (БҰҰ-ның Даму Бағдарламасы)
3. ЭЫҰ (Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымы)
4. МБСЫҰ (Мәдениет және Бiлiм саласында ынтымақтастық
жөнiндегi ұйым)
5. ЕҚЫҰ (Европадағы қауiпсiздiк пен ынтымақтастық жөнiндегi
ұйым)
6. ХВК (Халықаралық валюта қоры)
7. ҚЖДХБ (Қайта жаңарту және Даму Халықаралық Банкi)
8. ХҚК (Халықаралық Қаржы Корпорациясы)
9. ХДА (Халықаралық Даму Ассоциациясы)
10.ИКХА (Инвестицияға Кепiлдiк берудiң Халықаралық Агенттiгi)
11.ҚЖДЕБ (Қайта жаңарту және Даму Европалық Банкi)
12.АДБ (Азиялық Даму Банкi)
13.БСҰ (Бүкiләлемдiк Сауда ұйымы)
14.БТҰ (Бүкiләлемдiк Туристiк Ұйым)
15.Интелсат
16.Интерпол
17.ӘЭК (Әлемдiк Энергетикалық Кеңес)
18.БДҰ (Бүкiләлемдiк Денсаулық сақтау Ұйымы)
19.Қызыл Крест пен Қызыл Жарты Ай ұйымының Халықаралық
Федерациясы
20.Қызыл Крест халықаралық комитетi
21.Қызыл Крест пен Қызыл Жарты Айдың ұлттық қоғамдары (Қызыл
Крест пен Қызыл Жарты Айдың Қазақстан Республикасы Ұлттық
қоғамынан басқасы)
22.ХАО (Халықаралық Астрономиялық Одақ)
23.Парламентаралық Одақ
24.ДИАҚБ (Демократиялық институттар мен адам құқығы
жөнiндегi бюро)
25.ХЕҰ (Халықаралық Еңбек Ұйымы)
26.ХАО (Халықаралық Архитекторлар Одағы)
27.КҰХА (Кiтапхана Ұйымдарының Халықаралық Ассоциациясы)
28.ҰОҚ (Ұлттық Олимпиадалық Комитет)
29.АЭХА (Атом Энергетикасы жөнiндегi Халықаралық
Агенттiк)
30.ХТҰ (Халықаралық Теңiз Ұйымы)
31.ААХҰ (Азаматтық Авиация Халықаралық Ұйымы)
32.ХСИ (Халықаралық Статистика Институты)
33.СХҰ (Стандарттау жөнiндегi Халықаралық Ұйым)
34.МСХҰ (Метрология саласындағы заңдылықтың Халықаралық
Ұйымы)
35.АХК (Архивтердiң Халықаралық Кеңесi)
36.КЫК (Кедендiк Ынтымақтастық жөнiндегi Кеңес)
37.ХЭБ (Халықаралық Эризоотикалық Бюро)
38.ТМД (Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы)
39.Бейбiтшiлiк корпусы
40.ЮНИСЭФ (Балалар қоры)
41.Халықаралық Дамыту жөнiндегi Агенттiк (ЮСАИД)
42.АҚШ-тың Ақпарат агенттiгi (ЮСИС)
43.ЕҚК (Европалық Қауымдастықтар комиссиясы)
44.Қазақстан, Өзбекстан және Қырғызстанның Халықаралық
Кеңесiнiң Атқару комитетi
45.ЖКББ (БҰҰ-ның босқындар iстерi жөнiндегi Жоғарғы
Комиссарының Басқармасы)
46.Есiрткiге бақылау жасау жөнiнде БҰҰ бағдарламасы (ЕБЖБ)
47.Халықаралық Аралды құтқару қорының қоғамдық қоры
48.Орталық Азияның аймақтық экологиялық орталығы
Ескерту. Тiзбе толықтырылды - ҚР Үкіметінiң 1996.06.06. N 715
қаулысымен.
P960715_
Ескерту. Тiзбе 48-жолмен толықтырылды - ҚР Үкіметінiң 2001.01.19.
N 80 қаулысымен.
P010080_