О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 февраля 1995 г. N 145
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 1995 г. N 1335. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 марта 2002 г. N 331 ~P020331
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 31 августа 1995 г. N 2442 "О ратификации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Австрийским Федеральным Правительством о воздушном сообщении" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в перечень предприятий и организаций, которым предоставлено право реализации товаров (работ, услуг) за наличную иностранную валюту в транзитных зонах аэропортов, морских портов, на железнодорожном, автомобильном и воздушном транспорте, утвержденный постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 февраля 1995 г. N 145 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 9 января 1995 г. N 2013 "О мерах по упорядочению и развитию валютного рынка Республики Казахстан на 1995 год" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст. 68), следующее дополнение:
абзац первый пункта 2 после слова "Азамат" дополнить словами "Центрально-азиатская туристическая корпорация".
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 ақпандағы N 145 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 17 қазан N 1335. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.03.19. N 331 қаулысымен. ~P020331
"Әуе қатынасы туралы Қазақстан Республикасы Үкiметi мен Австрия Федералдық Үкiметiнiң арасындағы Келiсiмдi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 31 тамыздағы N 2442 U952442_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының валюта нарығын ретке келтiру мен дамыту жөнiнде 1995 жылғы арналған шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 9 қаңтардағы N 2013 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 ақпандағы N 145 P950145_ қаулысымен бекiтiлген әуежайдың, теңiз айлақтарының транзиттiк аймақтарында, темiржол, автомобиль және әуе көлiктерiнде қолдағы шетел валютасына тауарлар сатуға (жұмыс, қызмет көрсетуге) құқық берiлген кәсiпорындар мен ұйымдар тiзбесiне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 6, 68-бап) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
2-тармақтың бiрiншi абзацы "Азамат" сөзiнен кейiн "Орталық Азия туристiк корпорациясы" сөздерiмен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi