О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 сентября 1993 г. N 906
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1995 г. N 1372
Во исполнение постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 1005 P951005_ "О финансовом оздоровлении акционерного общества "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 сентября 1993 г. N 906 "О Государственной холдинговой компании "УКТМК-Холдинг" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 39, ст. 452).
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 17 қыркүйектегi N 906 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 23 қазандағы N 1372
"Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлiк қоғамын қаржы жағынан сауықтыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 1005 P951005_ қаулысын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"ӨТМК-холдинг" мемлекеттiк холдинг компаниясы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 17 қыркүйектегi N 906 P930906_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, N 39, 452-бап) күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi