О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 января 1994 г. N 15
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 1996 г. N 257. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 сентября 1999 г. N 1462 ~P991462
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 7 ноября 1995 г. N 2606 U952606_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 января 1994 г. N 15 P940015_ "О порядке проведения обязательного государственного личного страхования военнослужащих, граждан, призванных на военные сборы, лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 1, ст.6) следующие изменения:
в пункте 3:
в подпункте "а)" слова "десять годовых сумм минимальных заработных плат рабочих и служащих в Республике Казахстан" заменить словами "в размере, равном 500-кратной величине расчетного показателя, ежегодно устанавливаемого в республиканском бюджете";
в подпункте "б)":
в абзаце втором слова "пятилетних годовых сумм минимальных заработных плат" заменить словами "в размере, равном 250-кратной величине расчетного показателя, ежегодно устанавливаемого в республиканском бюджете";
в абзаце третьем слова "трехлетних годовых сумм минимальных заработных плат" заменить словами "в размере, равном 150-кратной величине расчетного показателя, ежегодно устанавливаемого в республиканском бюджете";
в абзаце четвертом слова "годичной суммы минимальной заработной платы" заменить словами "в размере, равном 50-кратной величине расчетного показателя, ежегодно устанавливаемого в республиканском бюджете";
в подпункте "в" слова "трехмесячных сумм минимальных заработных плат", "месячной суммы минимальной заработной платы" заменить словами "в размере, равном 12-кратной величине месячного расчетного показателя, ежегодно устанавливаемого в республиканском бюджете", "в размере, равном 4-кратной величине месячного расчетного показателя, ежегодно устанавливаемого в республиканском бюджете".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 4 қаңтардағы N 15 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 28 ақпан N 257. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.09.28. N 1462 қаулысымен. ~P991462
"Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң мәртебесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 7 қарашадағы N 2606 U952606_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Әскери қызметшiлердiң, әскери жиынға шақырылған азаматтардың, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдарының жеке өзiн мемлекеттiк сақтандыру тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 4 қаңтардағы N 15 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 1, 6-бап) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
3-тармақта:
"а)" тармақшасындағы "Қазақстан Республикасының жұмысшылары мен қызметшiлерiнiң он жылдық ең төменгi жалақысының сомасы" деген сөздер "республикалық бюджетте жыл сайын есептi белгiленетiн есептi көрсеткiшiнiң 500 еселенген шамасына тең мөлшерде" деген сөздермен ауыстырылсын;
"ә)" тармақшасында:
екiншi абзацтағы "ең төменгi жалақысының бес жылдық сомасы" деген сөздер "республикалық бюджетте жыл сайын белгiленетiн есептi көрсеткiшiнiң 250 еселенген шамасына тең мөлшерде" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшiншi абзацтағы "ең төменгi жалақысының үш жылдық сомасы" деген сөздер "республикалық бюджетте жыл сайын белгiленетiн есептi көрсеткiшiнiң 150 еселенген шамасына тең мөлшерде" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртiншi абзацтағы "ең төменгi жалақысының бiр жылдық сомасы" деген сөздер "республикалық бюджетте жыл сайын белгiленетiн есептi көрсеткiшiнiң 50 еселенген шамасына тең мөлшерде" деген сөздермен ауыстырылсын;
"б)" тармақшасындағы "ең төменгi жалақысының үш айлық сомасы", "ең төменгi жалақысының бiр айлық сомасы" деген сөздер "республикалық бюджетте жыл сайын белгiленетiн есептi көрсеткiшiнiң 12 еселенген шамасына тең мөлшерде", "республикалық бюджетте жыл сайын белгiленетiн есептi көрсеткiшiнiң 4 еселенген шамасына тең мөлшерде" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi