Об утверждении объемов (лимитов) вылова рыбы и добычи морского зверя (тюленя) в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан на 1996 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1996 г. N 329
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 сентября 1993 г. N 2463 Z933300_ "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Утвердить объемы (лимиты) вылова рыбы и добычи морского зверя (тюленя) в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан на 1996 год согласно приложению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 1996 г. N 329
Объемы (лимиты) вылова рыбы и добычи морского
зверя (тюленя) в рыбохозяйственных водоемах
Республики Казахстан на 1996 год
--------------------------------------------------------------------
Водоемы               !       Объемы (лимиты)
!------------------------------
! рыба, тонн  ! тюлень, голов
--------------------------------------------------------------------
1                   !      2      !       3
--------------------------------------------------------------------
Урало-Каспийский район, всего             47602         12700
в т.ч. р. Урал с предустьевым
пространством                             13245
из них осетровых по р. Урал            375
(включая р. Кигач)
р. Кигач с предустьевым пространством     11760
Каспийское море:
осетровые (для научных целей)           20
морской зверь (тюлень)                   -         12700
в т.ч. для научных целей                 -           700
килька                               20000
сельдь                                 300
кефаль                                 400
частиковые                             400
Балхаш-Илийский бассейн, всего            12959
в т.ч. дельта р. Или                   701
оз. Балхаш                           10448
Капчагайское водохранилище            1810
Водохранилища:
Бухтарминское                        14430
Чардаринское                          2164,6
Ташуткульское                          400
Шульбинское                            331
Алакульская группа озер               3340
Водоемы:
Кзыл-Ординской области                2085
в т.ч. Аральское море                  650
Северо-Казахстанской области          1119
Западно-Казахстанской области         1477
Кокшетауской области                   500
Актюбинской области                   1200
Акмолинской области                    800
Кустанайской области                   985
--------------------------------------------------------------

Қазақстан Республикасы Балық шаруашылығының су қоймаларында балық аулау және теңiз аңдарын (итбалықтарды) аулаудың 1996 жылға арналған көлемiн (лимитiн) бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 19 наурыз N 329
"Жануарлар дүниесiн қорғау, ұдайы өсiру және пайдалану туралы"
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 21 қыркүйектегi N 2463
Z933300_
Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы балық шаруашылығының су қоймаларында
балық аулау және теңiз аңдарын (итбалықтарын) аулаудың 1996 жылға
арналған көлемi (лимитi) қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 19 наурыздағы
N 329 қаулысына
қосымша
Қазақстанның балық шаруашылығы су қоймаларында
балық аулау және теңiз аңдарын (итбалықтарды) аулаудың
1996 жылға арналған көлемi (лимитi)
___________________________________________________________________
|   Көлемi (лимитi)
|______________________
Су қоймалары                 |  балық,  | итбалық
|  тонна   | әр басы
____________________________________________|__________|___________
1                       |     2    |     3
____________________________________________|__________|___________
Орал Каспий ауданы, барлығы                     47602      12700
оның iшiнде саға жанындағы кеңiстiгiмен Орал    13245
өзенi
одан Орал өзенi бойынша бекiре балықты            375
(Қиғаш өзенiн қоса)
Қиғаш өзенi саға жанындағы кеңiстiгiмен         11760
Каспий теңiзi:
бекiрелiк (ғылыми мақсаттар үшiн)                  20
теңiз аңы (итбалық)                                -       12700
оның iшiнде ғылыми мақсаттар үшiн                  -         700
килька                                          20000
майшабақ                                          300
тiкендi балық                                     400
шағын балықтар                                    400
Балқаш-Iле бассейнi, барлығы                    12959
оның iшiнде iле өзенiнiң құйылысы                 701
Балқаш көлi                                     10448
Қапшағай су бөгенi                               1810
Су бөгендерi:
Бұқтырма                                        14430
Шардара                                          2164,6
Тасөткел                                          400
Шульба                                            331
Алакөлдiң өзендер тобы                           3340
Су қоймалары:
Қызылорда облысы                                 2085
оның iшiнде Арал теңiзi                           650
Солтүстiк Қазақстан облысы                       1119
Батыс Қазақстан облысы                           1477
Көкшетау облысы                                   500
Ақтөбе облысы                                    1200
Ақмола облысы                                     800
Қостанай облысы                                   985
___________________________________________________________________

Всего по водоемам Казахстана         87915,6       12700

Қазақстанның су бөгендерi бойынша барлығы       87915,6     12700