О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1996 г. N 341. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1996 г. N 1747. ~P961747
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести следующие изменения и дополнения:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 июня 1996 г. N 819)
2. В приложении к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974 P950974_ "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 281):
строки "Спирт этиловый питьевой" и "Спирт этиловый очищенный, произведенный из пищевого сырья (кроме отпускаемого для выработки ликеро-водочных изделий, крепленых напитков, крепленых соков, вина, бальзама товаропроизводителям Республики Казахстан (при наличии у них лицензии на право производства указанной продукции)" изложить в следующей редакции:
"Все виды спирта (кроме отпускаемого для выработки ликеро-водочных изделий, крепленых напитков, крепленых соков, вина, бальзама товаропроизводителям Республики Казахстан (при наличии у них лицензии на право производства указанной продукции)";
после строки "Вина" дополнить строкой
"Вина марочные 0,15 экю/литр";
по сроке "Коньяки" цифру "0,4" заменить цифрой "0,3".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 25 наурыз N 341. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.31. N 1747 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
Мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
(1-тармақ) .
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.06.28.
N 819 қаулысымен.
2. "Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн акциздеуге жататын тауарларға және құмар ойындар бизнесiне арналған акциздердiң ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 P950974_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 281-бап) қосымшасындағы:
"Iшетiн этил спиртi" және "Тағамдық шикiзаттан өндiрiлген тазартылған этил спиртi (өңдеу үшiн босатылған ликер-арақ бұйымдарынан, күшейтiлген сусындардан, күшейтiлген шырындардан, шараптардан, Қазақстан Республикасының тауар өндiрушiлерi шығаратын бальзамнан басқа (олардың аталған өнiмдерi өндiруге құқығының бар екендiгiне лицензиялары бар болған жағдайда)" деген жолдар мынадай редакцияда берiлсiн:
"Спирттiң барлық түрлерi (өңдеу үшiн босатылған ликер-арақ
бұйымдарынан, күшейтiлген сусындардан, күшейтiлген шырындардан,
шараптардан, Қазақстан Республикасының тауар өндiрушiлерi шығаратын
бальзамнан басқа (олардың аталған өнiмдердi өндiруге құқығының бар
екендiгiне лицензиялары бар болған жағдайда)";
"Шараптар" деген жолдан кейiн мынадай жолмен толықтырылсын
"Маркалы шараптар                 0,15 экю/литр";
"Коньяктар" жолы бойынша "0,4" саны "0,3" санымен алмастырылсын.
3. Осы қаулы жарияланған күннен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi