О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 г. N 1055
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 г. N 715. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 июля 2002 г. N 761 (вступает в силу с 1 января 2002 г.) ~P020761
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 г. N 1055 P951055_ "Об утверждении перечня международных организаций, освобождаемых от подоходного налога с юридических лиц" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 27, ст.316) следующее дополнение:
перечень международных организаций, освобождаемых от подоходного налога с юридических лиц, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой следующего содержания:
"47. Общественный фонд "Международный фонд спасения Арала".
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 1 тамыздағы N 1055 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 6 маусым N 715. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 шілдедегі N 761 қаулысымен. Бұл өзгеріс 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді. ~P020761
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
"Заңды тұлғалардан табыс салығын ұстаудан босатылатын халықаралық ұйымдардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 1 тамыздағы N 1055 P951055_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 27,
316-бап) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
аталған қаулымен бекiтiлген заңды тұлғалардан табыс салығын
ұстаудан босатылатын халықаралық ұйымдардың тiзбесi мынадай
мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"47. Халықаралық Аралды құтқару қорының қоғамдық қоры".
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары