О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 ноября 1994 г. N 1302
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 1996 г. N 1685. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 ноября 1997 г. N 1641 ~P971641.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 20 декабря 1995 г. N 2697 U952697_ "Об использовании воздушного пространства и деятельности авиации Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 23, ст.148) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в Положение о Министерстве транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, утвержденное постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 ноября 1994 г. N 1302 P941302_ "Об утверждении Положения о Министерстве транспорта и коммуникаций Республики Казахстан", следующие изменения и дополнения:
в тексте Положения слова "Кабинет Министров", "Кабинета
Министров", "Кабинетом Министров", "Верховного Совета" заменить
словами "Правительство", "Правительства", "Правительством",
"Парламента";
в абзаце втором пункта 1 после слов "железнодорожных путей
сообщения и сооружений на них" дополнить словами "а также контроль
за использованием воздушного пространства";
в пункте 5 после слова "имеет" дополнить словами "в установленном
порядке";
в пункте 7:
абзац седьмой дополнить словами "а также воздушного
пространства";
дополнить абзацем следующего содержания:
"государственное управление, координация работы и контроль за
использованием воздушного пространства";
в пункте 8:
в абзаце втором после слов "автомобильных дорог общего пользования и связи" дополнить словами "а также в области использования воздушного пространства";
в абзаце тринадцатом после слова "использованием" дополнить словами "воздушного пространства";
в абзаце пятнадцатом слова "Кабинетом Министров" заменить словом "законодательством";
в абзаце шестнадцатом после слов "дорог общего пользования и связи" дополнить словами "использования воздушного пространства";
в абзаце двадцать первом исключить слова "при Кабинете Министров";
абзац двадцать пятый дополнить словами "а также при использовании воздушного пространства";
пункт 9 дополнить абзацем следующего содержания:
"разрешать и приостанавливать деятельность, связанную с использованием воздушного пространства, в установленном порядке";
в пункте 14:
абзацы первый и второй изложить в следующей редакции:
"В Министерстве образуется коллегия в составе Министра (председатель коллегии), заместителей Министра, руководителей комитетов и департаментов по должности, а также руководящих работников транспортно-коммуникационного комплекса.
Численный состав коллегии Министерства утверждается Правительством Республики Казахстан";
абзац третий дополнить словами "и использования воздушного пространства";
в пункте 15:
в абзаце первом исключить слово "воздушного";
в абзаце втором после слов "Положения о" дополнить словами
"Комитете по использованию воздушного пространства и деятельности
гражданской авиации,";
дополнить абзацем первым следующего содержания:
"При Министерстве действует Комитет по использованию воздушного
пространства и деятельности гражданской авиации. Комитет возглавляет
Председатель, который назначается на должность и освобождается от
должности Правительством Республики Казахстан по представлению
Министра".
абзацы первый и второй считать соответственно абзацами вторым
и третьим.
Первый Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 17 қарашадағы N 1302 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 30 желтоқсан N 1685. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.11.22. N 1641 қаулысымен. ~P971641
"Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн пайдалану және авиация қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылы 20 желтоқсандағы N 2697 U952697_ Заң күшi бар Жарлығын (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 23, 148-құжат) орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi туралы ереженi бекiту жайында" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 17 қарашадағы N 1302 P941302_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi туралы ережеге мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Ереже мәтiнiндегi "Министрлер Кабинетi", "Министрлер Кабинетiнiң", "Жоғарғы Кеңестiң" деген сөздер "Үкiметi", "Үкiметiнiң", "Парламентiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2-абзацындағы "темiр жол қатынасы жолдарын және оларға арналған ғимараттарды салуды, пайдалану мен ұстауды," деген сөздерден кейiн "сондай-ақ әуе кеңiстiгiн пайдалануды бақылауды," деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақтағы "оның банк мекемелерiнде" деген сөздерден кейiн "белгiленген тәртiппен" сөздерiмен толықтырылсын;
7-тармақта:
жетiншi абзац "көлiк және байланыс" деген сөздерден кейiн "сондай-ақ әуе кеңiстiгi" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттiк басқару, әуе кеңiстiгiн пайдалану жұмысын үйлестiру мен бақылау";
8-тармақта:
екiншi абзацтағы "жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары мен байланыс" деген сөздерден кейiн "сондай-ақ кеңiстiгiн пайдалану" деген сөздермен толықтырылсын;
он үшiншi абзацтағы "көлiк-коммуникациялар" деген сөздерден кейiн "әуе кеңiстiгiн пайдалану" деген сөздермен толықтырылсын;
он бесiншi абзацтағы "Министрлер Кабинетi" деген сөздер "заңдарымен" деген сөзбен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы "жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары мен байланыс" деген сөздерден кейiн "әуе кеңiстiгiн пайдалану" деген сөздермен толықтырылсын;
жиырма бiрiншi абзацтағы "Министрлер Кабинетi жанындағы" деген сөздер алынып тасталсын;
жиырма бесiншi абзацтағы "жол шаруашылығында" деген сөздер "сондай-ақ әуе кеңiстiгiн пайдалану кезiнде" деген сөздермен толықтырылсын;
9-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"белгiленген тәртiппен әуе кеңiстiгiн пайдалануға байланысты қызметке рұқсат беру мен тоқтатуға";
14-тармақта:
бiрiншi және екiншi абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Министрлiкте құрамында Министр (алқа төрағасы), Министрлер орынбасарлары, лауазымы бойынша комитеттер мен департаменттердiң басшылары, сондай-ақ көлiк-коммуникация кешенiндегi басшы қызметкерлерi бар алқа құрылады.
Министрлiктiң алқа құрамының санын Қазақстан Республикасының Үкiметi бекiтедi,";
үшiншi тармақтағы "қызметiнiң" деген сөзден кейiн "және әуе кеңiстiгiн пайдаланудың" деген сөздермен толықтырылсын;
15-тармақта:
екiншi абзацтағы "әуе" деген сөз алынып тасталсын;
екiншi абзацтағы "туралы Ережелердi деген сөздерден кейiн "Әуе
кеңiстiгiн пайдалану және азаматтық авиация қызметi жөнiндегi
комитетi туралы" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы бiрiншi абзацпен толықтырылсын:
"Министрлiктiң жанындағы Әуе кеңiстiгiн пайдалану және
азаматтық авиация қызметi жөнiндегi Комитетi iс-қимыл жасайды.
Комитеттi Министрдiң ұсынуы бойынша Қазақстан Республикасының
Үкiметi қызметке тағайындайтын және босататын Төраға басқарады.";
бiрiншi және екiншi абзацтар тиiсiнше екiншi және үшiншi
абзацтар болып есептелсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары