Об утверждении образца свидетельства о предоставлении политического убежища иностранным гражданам и лицам без гражданства в Республике Казахстан и его описания
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 1997 г. N 430
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 15 июля 1996 г. N 3057 U963057_ "О порядке предоставления политического убежища иностранным гражданам и лицам без гражданства в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 326) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить образец свидетельства о предоставлении политического убежища иностранным гражданам и лицам без гражданства в Республике Казахстан и его описание.
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан обеспечить изготовление бланков свидетельства о предоставлении политического убежища иностранным гражданам и лицам без гражданства в Республике Казахстан в пределах ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на 1997 год на указанные цели.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Примечание РЦПИ: Текст образца не прилагался.

Қазақстан Республикасында шетел азаматтарына және азаматтығы жоқ адамдарға саяси баспана беру туралы куәлiктiң үлгiсiн бекiту және оның сипаттамасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 27 наурыздағы N 430
"Қазақстан Республикасында шетел азаматтарына және азаматтығы жоқ адамдарға саяси баспана беру тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 15 шiлдедегi N 3057 U963057_ Жарлығын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 35, 326-құжат) орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасында шетел азаматтарына және азаматтығы
жоқ адамдарға саяси баспана беру туралы куәлiктiң үлгiсi және оның
сипаттамасы бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау министрлiгi Қазақстан Республикасында шетел азаматтарына және
азаматтығы жоқ адамдарға саяси баспана беру туралы куәлiктiң
бланкiлерiн 1997 жылға арналған республикалық бюджетте осы
мақсаттарға көзделген қаражат шегiнде дайындауды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары