О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1996 г. N 654
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 1997 г. N 958
В целях реализации межправительственного Соглашения
государств-участников Содружества Независимых Государств о единой
Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности СНГ и
приведения кодов и описания товаров в соответствие с ее новой
редакцией Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от
28 мая 1996 г. N 654
P960654_
"О выборочной независимой инспекции
осуществленных экспортных контрактов" (САПП Республики Казахстан,
1996 г., N 25, ст. 209) следующие изменения:
в приложении 4 к указанному постановлению:
по строке "Сырье для производства черных и цветных металлов":
цифры "2603, 2604,   заменить цифрами "260300000, 260400000,
2606-2610"                      260600000-261000000":
по строке "Удобрения":
цифры "3101-3105"   заменить цифрами   "310100000-3105";
по строке "Цветные металлы":
цифры "7401-7405"  заменить цифрами    "7401-740500000",
"7504"                           "750400000",
"7803"                           "780300000",
"7903-7905"                      "7903-790500000",
"8004"                           "800400000";
по строке "Мука":
цифру "1101"       заменить цифрой     "110100";
строку "Нефть сырая (включая газовый конденсат) 2709" изложить
в следующей редакции:
"Нефть сырая 1270900".
2, Настоящее постановление вводится в действие с 15 июня 1997
года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 мамырдағы N 654 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 12 маусымдағы N 958
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң ТМД Сыртқы экономикалық қызметiнiң бiрыңғай тауарлық номенклатурасы туралы үкiметаралық келiсiмдерiн жүзеге асыру және тауарлардың кодтары мен сипаттамаларын оның жаңа редакциясына сәйкес келтiру
мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Жүзеге асырылған экспорттық контрактiлердiң iшiнара тәуелсiз
инспекциясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28
мамырдағы N 654
P960654_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
N 25, 209-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулының 4-шi қосымшасында:
"Қара және түстi  металдарды өндiруге шикiзат" деген жолдағы
"2603, 2604,                   "260300000, 260400000,
2606-2610 деген сандар          260600000-261000000" деген
сандармен ауыстырылсын;
"Тыңайтқыштар" деген жолдағы "3101-3105" деген сандар
"310100000-3105" деген сандармен ауыстырылсын;
"Түстi металдар" деген жолдағы:
"7401-7405" деген сандар "7401-740500000",
"7504"                   "7504000000",
"7803"                   "780300000",
"7903-7905"              "7903-790500000",
"8004"                   "800400000" деген сандармен
ауыстырылсын;
"Ұн" деген жолдағы:
"1101" деген сан "110100" деген санмен ауыстырылсын;
"Өңделмеген мұнай (газ конденсатын қоса алғанда) 2709" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"Өңделмеген мұнай 1270900".
2. Осы қаулы 1997 жылдың 15 маусымынан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi