О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1995 г. N 1545 и от 3 июня 1996 г. N 672
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1997 г. N 1090. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 октября 2000 г. N 1597 ~P001597.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1995 г. N 1545 "О Республиканском государственном производственно-эксплуатационном объединении Аппарата Правительства Республики Казахстан":
в названии и тексте слова "Аппарата Правительства" заменить словами "Канцелярии Премьер-Министра";
В Уставе Республиканского государственного производственно-эксплуатационного объединения Аппарата Правительства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в названии и тексте слова "Аппарат Правительства", "Аппарата Правительства", "Аппарату Правительства", "Аппаратом Правительства" заменить словами "Канцелярия Премьер-Министра", "Канцелярии Премьер-Министра", "Канцелярией "Премьер-Министра";
в пункте 1 слова "Резиденции Президента и Аппарата Правительства Республики Казахстан, в которых они размещены" заменить словами "и сооружений, находящихся на балансе Республиканского государственного производственно-эксплуатационного объединения Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан";
в пунктах 6, 8 слова "Аппаратов Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" заменить словами "Администрации Президента и Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан";
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23. Уставный фонд объединения сформирован из части имущества на сумму 335562622 тенге по состоянию на 1 октября 1995 года, переданного ему ранее на баланс на праве хозяйственного ведения";
пункты 41-49 считать соответственно пунктами 40-48;
в пункте 40 слова "в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 января 1996 г. N 31 "Об оплате труда работников отраслей экономики Республики Казахстан" заменить словами "в соответствии с нормативными правовыми актами Республики Казахстан в пределах утвержденного фонда оплаты труда", слова "но не более 10 процентов утвержденного фонда по сдельной оплате" исключить.

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 16 қарашадағы N 1545 және 1996 жылғы 3 маусымдағы N 672 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 9 шiлде N 1090. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000.10.26. N 1597 қаулысымен. ~P001597
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Аппараты Республикалық мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 16 қарашадағы N 1545 қаулысына:
қаулының атауындағы және мәтiнiндегi "Үкiметiнiң Аппараты", "Үкiметi Аппаратының" деген сөздер "Премьер-Министрдiң Кеңсесi", "Премьер-Министр Кеңсесiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
Көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Аппараты Республикалық мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiнiң Жарғысына:
Жарғының атауындағы және мәтiнiндегi "Үкiметiнiң Аппараты", "Үкiметi Аппаратының", "Үкiмет Аппаратының", "Үкiметi Аппаратына" деген сөздер "Премьер-Министрiнiң Кеңсесi", "Премьер-Министрi Кеңсесiнiң", "Премьер-Министр Кеңсесiнiң", "Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "олар орналасқан Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясы мен Үкiмет Аппаратының үйлерiн" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Республикалық мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiнiң балансындағы үйлер мен ғимараттарды" деген сөздермен ауыстырылсын;
6, 8-тармақтардағы "Қазақстан Республикасы Президентiнiң әкiмшiлiгi мен Үкiметiнiң Аппараттары" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi мен Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" деген сөздермен ауыстырылсын;
23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"23. Бiрлестiктiң жарғылық қоры 1995 жылғы 1 қазандағы жай-күйi бойынша оған бұрын шаруашылық жүргiзу құқығымен балансына берiлген 335562622 теңге сомадағы мүлiктердiң бар бөлiгiнен қалыптастырылған";
41-49-тармақтар тиiсiнше 40-48-тармақтар болып есептелсiн;
40-тармақтағы "Қазақстан Республикасы экономика салалары қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 қаңтардағы N 31 қаулысына сәйкес" деген сөздер "еңбекке ақы төлеудiң бекiтiлген қорының шегiнде, Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiне сәйкес" деген сөздермен ауыстырылсын, "бiрақ кесiмдi ақы бойынша бекiтiлген 10 проценттен аспайтын" деген сөздер алынып тасталсын.

2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 июня
1996 г. N 672
P960672_
"Вопросы республиканского государственного
производственно-эксплуатационного объединения Аппарата Правительства
Республики Казахстан":
в названии и тексте постановления слова "Аппарата
Правительства" заменить словами "Канцелярии Премьер-Министра".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

2. "Қазақстан Республикасы Үкiметi Аппаратының Республикалық
мемлекеттiк өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiнiң мәселелерi" туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 3 маусымдағы N 672
P960672_
қаулысына:
қаулының атауы мен мәтiнiндегi "Үкiметi Аппаратының" деген
сөздер "Премьер-Министрi Кеңсесiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары