О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 1997 г. N 148
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 1997 г. N 1406
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4
февраля 1997 г. N 148
P970148_
"Об инвестиционной программе
Республики Казахстан на 1997 год" (САПП Республики Казахстан,
1997 г., N 6, ст. 43) следующее дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
дополнить строкой, порядковый номер 24, следующего содержания:
"24  Строительство        индийская   6.0   6.0  -  Совместное
фармацевтического    кредитная                 предприятие
завода в г. Алматы   линия                     "Казах-Аджанта
фирма Лтд".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 ақпандағы N 148 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 3 қазандағы N 1406
"Қазақстан Республикасының 1997 жылға арналған инвестициялық
бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4
ақпандағы N 148
P970148_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1997 ж., N 6, 43-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасына:
реттiк нөмiрi 24-шi мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"24. Алматы қаласындағы      үндi несие  6.0  6.0 -"Қазақ-
фармацевтика зауытының  желiсi                 Аджанта"
құрылысы                                       фарма Лтд"
бiрлескен
кәсiпорны
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы