О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1997 г. N 1368
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 1997 г. N 1431. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 16 августа 1999 г. N 1166 ~P991166.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1997 г. N 1368 P971368_ "О мерах по созданию государственной сети газоснабжения южных регионов страны" следующие изменения и дополнения:
в названии постановления слово "южных" исключить;
в пункте 1 после слов "акционерных обществ" дополнить словами "Актюбеоблгаз", Уральскоблгаз", "Мангистауоблгаз", "Атырауоблгаз", "Кустанайоблгаз";
пункт 2 исключить;
пункты 3, 4 считать соответственно пунктами 2, 3;
дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. Акимам областей и г. Алматы оказать содействие государственному предприятию "Энергоцентр-ЕС-Казахстан" в исполнении возложенных на него функций по реализации газа потребителям".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 қыркүйектегi N 1368 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жылғы 9 қазан N 1431. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.16. N 1166 қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Қаулы күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.08.16. N 1166
қаулысымен. P991166_
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Елдiң оңтүстiк аймақтарында газбен жабдықтаудың мемлекеттiк желiсiн құру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 22 қыркүйектегi N 1368 P971368_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
қаулының атауындағы "оңтүстiк" деген сөз алынып тасталсын;
1-тармақтағы "апталық мерзiмде" деген сөздерден кейiн
"Ақтөбеоблгаз", "Оралоблгаз", "Маңғыстауоблгаз", "Атырау облгаз",
"Қостанайоблгаз" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақ алынып тасталсын;
3, 4-тармақтар тиiсiнше 2, 3-тармақтар болып есептелсiн;
мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi
"Энергоорталық-ЕС-Қазақстан" мемлекеттiк кәсiпорнына тұтынушыларға
газды сату жөнiнде оған жүктелген функцияларды атқаруда көмек
көрсетсiн".
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
мiндетiн атқарушы