О государственных органах города Акмолы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 1998 г. N 45. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 июля 2001 г. N 985 ~P010985
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить фонд оплаты труда для государственных органов города Акмолы на 1998 год, содержащихся на местном бюджете, в сумме 58 млн. тенге с расчетной штатной численностью в количестве 402 единицы, лимит служебных легковых автомобилей в количестве 29 единиц, а также лимит расходов на служебные командировки в пределах страны в сумме 1,5 млн. тенге.
2. <*>
Сноска. Пункт 2 исключен - постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2001 года N 567 P010567_ .
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. N 1742 P961742_ "О типовой структуре аппарата акимов областей и города Алматы, перечне их самостоятельных исполнительных органов, лимитов общей численности работников, количества служебных легковых автомобилей, фонда оплаты труда и расходов на служебные командировки" следующие изменения:
в приложении 3 к указанному постановлению:
первую строку изложить в следующей редакции:
"Акмолинская 102 7 1003 78 1109 2214 9";
строку "ИТОГО" изложить в новой редакции:
"ИТОГО 1353 98 16314 1081 16497 34164 779";
в приложении 4 к указанному постановлению:
первую строку изложить в следующей редакции:
"Акмолинская 208230 10868 4583";
строку "ИТОГО" изложить в новой редакции:
"ИТОГО 3370584 127639 76215";
в приложении 6 к указанному постановлению:
первую строку "ВСЕГО" изложить в следующей редакции:
"ВСЕГО 3019 14201";
третью строку "Акмолинская" изложить в новой редакции:
"Акмолинская 265 1 16".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 28 января 1998 г. N 45
ПРИМЕРНЫЙ ПЕРЕЧЕНЬ
самостоятельных исполнительных органов
Административного совета Акмолинской
Специальной экономической зоны
Управление экономики
Управление образования
Управление здравоохранения
Управление культуры
Управление по труду и социальной защите
Комитет по делам туризма и спорта
Управление миграции и демографии
Архивное управление
Департамент архитектуры и градостроительства
Департамент жилья
Департамент по поддержке малого предпринимательства

Ақмола қаласының мемлекеттiк органдары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1998 жылғы 28 қаңтар N 45. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.07.21. N 985 қаулысымен. ~P010985
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Жергiлiктi бюджеттен ұсталатын есептi штаттық саны 402 адам Ақмола қаласының мемлекеттiк органдары үшiн 58 млн. теңге сомасында 1998 жылға арналған еңбекақы төлеу қоры, саны 29 бiрлiк қызметтiк жеңiл автомобильдердiң лимитi, сондай-ақ 1,5 млн. теңге сомасында елдiң шегiндегi қызметтiк iс сапарларға арналған шығыстардың лимитi белгiленсiн.
2.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.04.27. N 567
қаулысымен.
P010567_
3. "Облыстар мен Алматы қаласы әкiмдерi аппаратының үлгiлiк
құрылымы, олардың дербес атқарушы органдарының тiзбесi,
қызметкерлерiнiң жалпы санының лимиттерi, қызметтiк жеңiл
автомобильдердiң саны, еңбекақы қоры және қызметтiк iс сапарларға
арналған шығындар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996
жылғы 31 желтоқсандағы N 1742
P961742_
қаулысына мынадай өзгерiстер
енгiзiлсiн:
аталған қаулының 3-қосымшасына:
бiрiншi жол мынандай редакцияда жазылсын:
"Ақмола        102  7  1003  78  1109  2214  9";
"Жиыны" деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
"Жиыны    1353  98  16314  1081  16497  34164  779";
аталған қаулының 4-қосымшасына:
бiрiншi жол мынандай редакцияда жазылсын:
"Ақмола                208230  10868  4583";
"Жиыны" деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
"Жиыны               3370584  127639  76215";
аталған қаулының 5-қосымшасына:
"Барлығы" деген бiрiншi жол мына редакцияда жазылсын:
"Барлығы                       3019  14201";
"Ақмола" деген үшiншi жол жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақмола                       261  1  16".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1998 жылғы 28 қаңтардағы
N 45 қаулысына
қосымша
Ақмола арнайы экономикалық
аймағы Әкiмшiлiк кеңесiнiң дербес атқарушы
органдарының
ҮЛГIЛIК ТIЗБЕСI
Экономика басқармасы
Бiлiм басқармасы
Денсаулық сақтау басқармасы
Мәдениет басқармасы
Еңбек және әлеуметтiк қорғау басқармасы
Туризм және спорт iстерi жөнiндегi комитет
Көшi-қон және демография басқармасы
Архив басқармасы
Архитектура және қала құрылысы департаментi
Тұрғын үй департаментi
Шағын кәсiпкерлiктi қолдау жөнiндегi департамент