О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 6 мая 1998 г. N 3935 "О мерах по повышению эффективности борьбы с экономической преступностью"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 1998 г. N 462
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 6 мая 1998 г. N 3935 U983935_ "О мерах по повышению эффективности борьбы с экономической преступностью" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству внутренних дел Республики Казахстан передать Комитету налоговой полиции Министерства финансов Республики Казахстан штатную численность следственно-оперативных подразделений в количестве 900 единиц.
2. Министерству финансов совместно с Министерством внутренних дел, Комитетом налоговой полиции Министерства финансов Республики Казахстан перераспределить бюджетные средства пропорционально передаваемой штатной численности.
3. Министерству внутренних дел, Комитету налоговой полиции Министерства финансов Республики Казахстан в десятидневный срок внести предложения по приведению ранее принятых решений Правительства в соответствие с настоящим постановлением.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Экономикалық қылмысқа қарсы күрестiң тиiмдiлiгiн арттыру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 6 мамырдағы N 3935 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1998 жылғы 21 мамырдағы N 462
"Экономикалық қылмысқа қарсы күрестiң тиiмдiлiгiн арттыру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 6 мамырдағы N 3935 U983935_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi 900 адамнан тұратын тергеу-оперативтiк бөлiмшелерiнiң штат санын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық полициясы комитетiне берсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Iшкi iстер министрлiгiмен, Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық полициясы комитетiмен бiрлесе отырып, бюджет қаражатын берiлетiн штат санына сайма-сай қайта бөлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан
Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық полициясы комитетi он күн
мерзiм iшiнде Үкiметтiң бұрын қабылданған шешiмдерiн осы қаулыға
сәйкес келтiру жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi