Об утверждении перечня программ и подпрограмм Министерства обороны Республики Казахстан для разработки государственного бюджета на 1999 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1998 года № 924
В соответствии с пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 25 июля 1998 года № 703 P980703_ "О некоторых вопросах разработки проекта Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечни программ и подпрограмм Министерства обороны Республики Казахстан, финансируемых из республиканского бюджета (приложение
1) и из местных бюджетов (приложение 2), перечень территориальных военных комиссариатов (приложение 3).
2. Министерству обороны Республики Казахстан:
в срок до 23 сентября 1998 года утвердить по согласованию с Министерством энергетики, индустрии и торговли и Министерством финансов Республики Казахстан методические документы по формированию государственных заказов Министерства по перечням согласно приложениям 1 и 2;
в месячный срок подготовить и внести в Правительство Республики
Казахстан предложения о приведении действующих нормативных правовых актов в
соответствие с настоящим постановлением.
Сноска. В приложение 2 внесены изменения - постановлением
Правительства РК от 31 декабря 1998 г. N 1395
P981395_
.
3. Секретно.
4. Секретно.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 сентября 1998 года № 924
Перечень
программ и подпрограмм Министерства обороны
Республики Казахстан, финансируемых из
республиканского бюджета
____________________________________________________________________________
| № |                                     |      Форма     |    Форма       |
|   |             Наименование            | финансирования | финансирования |
|   |                                     |   в 1998 году  |   на 1999 год  |
|___|_____________________________________|________________|________________|
|   |                                     |                |                |
| 1 |Государственные услуги общего        |                |                |
|   |характера                            |                |                |
|   |Государственные заказы, выполняемые  |                |                |
|   |на республиканском уровне            |                |                |
|   |   Прикладные научные исследования и |  На содержание |За оказанные    |
|   |   опытно-конструкторские работы     |                |услуги          |
|   |   оборонного характера              |                |                |
| 2 |Оборона                              |                |                |
|   |Административные расходы на          |    То же       | На содержание  |
|   |республиканском уровне               |                |                |
|   |   Аппарат центрального органа       |                |                |
|   |   Аппарат военных комиссариатов     |                |                |
|   |   Аппарат органов в других странах  |                |                |
|   |   (посольства, представительства,   |                |                |
|   |   дипломатические миссии)           |                |                |
|   |Программа содержания воинских частей |     То же      |     То же      |
|   |        Государственные учреждения   |                |                |
|   |   Воинские части сил общего         |                |                |
|   |   назначения                        |                |                |
|   |   Воинские части сил охраны         |                |                |
|   |   государственной границы           |                |                |
|   |   Воинские части сил воздушной      |                |                |
|   |   обороны                           |                |                |
|   |   Воинские части специального       |                |                |
|   |   назначения                        |                |                |
|   |Международное сотрудничество в       |                |                |
|   |области обороны                      |                |                |
|   |Государственные заказы, выполняемые  |     То же      |За оказанные    |
|   |на республиканском уровне            |                |услуги          |
|   |   Инженерно-техническое обеспечение |                |                |
|   |   Обеспечение вооружением,          |                |                |
|   |   техникой и другими средствами     |                |                |
|   |   Обеспечение продуктами питания    |                |                |
|   |   воинских частей                   |                |                |
|   |   Обеспечение медикаментами         |                |                |
|   |   воинских частей                   |                |                |
|   |   Обеспечение горюче-смазочными     |                |                |
|   |   материалами воинских частей       |                |                |
|   |   Обеспечение обмундированием и     |                |                |
|   |   массовыми средствами гигиены      |                |                |
|   |   воинских частей                   |                |                |
|   |   Обеспечение связью воинских частей|                |                |
|   |   Перевозки грузов и личного        |                |                |
|   |   состава воинских частей           |                |                |
|   |   Жилищно-коммунальные услуги для   |                |                |
|   |   воинских частей                   |                |                |
|   |   Межгосударственные перевозки      |                |                |
|   |   Обслуживание зданий и обеспечение |                |                |
|   |   деятельности работников           |                |                |
|___|_____________________________________|________________|________________|
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 сентября 1998 года № 924
Перечень
территориальных военных комиссариатов
Военный комисариат г.Астаны
Акмолинская область
Акмолинский областной военный комиссариат (ОВК)
Аккольский районный военный комиссариат (РВК)
Астраханский объединенный районный военный комиссариат (ОРВК)
Атбасарский объединенный городской военный комиссариат (ОГВК)
Аршалынский РВК
Буландынский РВК
Ерейментауский РВК
Есильский РВК
Жаркаинский ОРВК
Жаксынский РВК
Коргалжынский РВК
Сандыктауский РВК
Степногорский РВК
Целиноградский РВК
Шортандинский РВК
Актюбинская область
Актюбинский ОВК
Актюбинский городской военный комиссариат (ГВК)
Айтекебийский РВК
Алгинский РВК
Байганинский РВК
Иргизский РВК
Каргалинский РВК
Мартукский РВК
Мугалжарский РВК
Темирский РВК
Уилский РВК
Хобдинский РВК
Хромтауский РВК
Шалкарский РВК
Военный комиссариат Алматинской области и г.Алматы
г.Алматы
Алмалинский РВК
Ауэзовский РВК
Бостандыкский РВК
Жетысуский РВК
Медеуский РВК
Турксибский РВК
Алматинская область
Аксуский РВК
Алакульский РВК
Балхашский РВК
Енбекшиказахский РВК
Жамбылский РВК
Илийский РВК
Капчагайский ГВК
Каратальский РВК
Каскеленский РВК
Кербулакский РВК
Коксуский РВК
Панфиловский РВК
Райымбекский РВК
Саркандский РВК
Талгарский ОГВК
Талдыкорганский ГВК
Талдыкорганский РВК
Текелийский ГВК
Уйгурский РВК
Атырауская область
Атырауский ОВК
Атырауский ОГВК
Жылыойский РВК
Индерский РВК
Исатайский РВК
Кзылконгинский РВК
Курмаганзинский РВК
Макатский РВК
Махамбетский РВК
Восточно-Казахстанская область
Восточно-Казахстанский ОВК
Абайский ОРВК
Аягузский ОГВК
Бескарагайский РВК
Бородулихинский РВК
Глубоковский РВК
Жарминский РВК
Зайсанский РВК
Зыряновский ОГВК
Катон-Карагайский РВК
Кокпектинский РВК
Курчатовский ГВК
Курчумский РВК
Лениногорский РВК
Семипалатинский ГВК
Тарбагатайский РВК
Уланский РВК
Урджарский РВК
Усть-Каменогорский ГВК
Шемонаихинский РВК
Жамбылская область
Жамбылский ОВК
Байзакский РВК
Жамбылский РВК
Жанатасский ОГВК
Жуалынский РВК
Каратауский ОГВК
Кордайский РВК
Луговской РВК
Мойынкумский РВК
Меркенский РВК
Таразский ГВК
Шуский РВК
Западно-Казахстанская область
Западно-Казахстанский ОВК
Акжаикский РВК
Бурлинский РВК
Жангалинский РВК
Жаныбекский РВК
Зеленовский РВК
Казталовский РВК
Каратобинский РВК
Сырымский РВК
Таскалинский РВК
Теректинский РВК
Уральский ГВК
Урдинский РВК
Чингирлауский РВК
Карагандинская область
Карагандинский ОВК
Октябрьский РВК
Советский РВК
Абайский РВК
Балхашский ОГВК
Бухар-Жырауский РВК
Жанааркинский РВК
Жезказганский ГВК
Каражалский ГВК
Каркаралинский РВК
Нуринский РВК
Осакаровский РВК
Саранский ГВК
Сатпаевский ГВК
Темиртауский ГВК
Шахтинский ГВК
Шетский ОРВК
Костанайская область
Костанайский ОВК
Алтынсаринский РВК
Амангельдинский ОРВК
Аркалыкский ОГВК
Аулиекольский РВК
Денисовский РВК
Жангильдинский РВК
Житикаринский РВК
Камыстинский РВК
Калыбалыкский РВК
Карасуский РВК
Костанайский ГВК
Костанайский РВК
Лисаковский ГВК
Мендыкаринский РВК
Наурзумский РВК
Рудненский ГВК
Сарыкольский РВК
Тарановский РВК
Узункольский РВК
Федоровский РВК
Кызылординская область
Кызылординский ОВК
Аральский РВК
Байконырский ГВК
Жалагашский ОРВК
Жанакорганский РВК
Казалинский РВК
Кармакшинский РВК
Кызылординский ГВК
Шиелийский РВК
Мангистауская область
Мангистауский ОВК
Актауский ГВК
Бейнеуский РВК
Каракияский РВК
Мангистауский РВК
Жанаозенский ГВК
Тупкараганский ГВК
Павлодарская область
Павлодарский ОВК
Ильичевский РВК
Индустриальный РВК
Аксуский ОГВК
Актогайский РВК
Баянаульский РВК
Железинский РВК
Иртышский РВК
Качирский РВК
Лебяжинский РВК
Майский РВК
Павлодарский РВК
Успенский РВК
Щербактинский РВК
Экибастузский ОГВК
Северо-Казахстанская область
Северо-Казахстанский ОВК
Айыртауский РВК
Акжарский РВК
Булаевский РВК
Енбекшилдерский ОРВК
Есильский РВК
Жамбылский РВК
Зерендинский РВК
Кокшетауский ГВК
Кызылжарский РВК
Мамлютский РВК
Петропавловский ГВК
Сергеевский ОРВК
Советский РВК
Тайыншинский РВК
Тимирязевский РВК
Уалихановский РВК
Целинный РВК
Щучинский ОГВК
Южно-Казахстанская область
Южно-Казахстанский ОВК
Арысский ОГВК
Байдибекский РВК
Казыгуртский РВК
Кентауский ГВК
Мактааральский РВК
Ордабасынский РВК
Отрарский РВК
Сайрамский РВК
Сарыагашский ОГВК
Сузакский РВК
Толебийский ОГВК
Туркестанский ОГВК
Тюлькубасский РВК
Шардаринский РВК
Шымкентский ГВК
(Корректор: И.В. Склярова
оператор:  А.Е. Турсынова
10.12.98г.)

1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті әзірлеу үшін Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 18 қыркүйек N 924
"1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25 шілдедегі N 703 P980703_ қаулысының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің (1-қосымша) және жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын (2-қосымша) бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесі, аумақтық әскери комиссариаттардың тізбесі (3-қосымша) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі:
1998 жылдың 23 қыркүйегіне дейін Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлігімен және Қаржы министрлігімен келісім бойынша 1 және 2-қосымшаларға сәйкес тізбелер бойынша министрліктің мемлекеттік тапсырыстарын қалыптастыру жөніндегі әдістемелік
құжаттарды бекітсін;
бір айлық мерзім ішінде қолданылып жүрген нормативтік құқықтық
актілерді осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныс әзірлесін және
Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Құпия.
4. Құпия.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
18 қыркүйектегі
N 924 қаулысына
1-қосымша
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің бағдарламалары
мен кіші бағдарламаларының тізбесі
__________________________________________________________________________
|N |          Атауы                    |  1998 жылғы  |  1999 жылға
|  |                                   | қаржыландыру |   арналған
|  |                                   |    нысаны    | қаржыландыру
|  |                                   |              |    нысаны
|__|___________________________________|______________|____________________
|1 |Жалпы сипаттағы мемлекеттік        |              |
|  |қызмет көрсетулер                  |              |
|  |Республикалық деңгейде орындалатын |              |
|  |мемлекеттік тапсырыстар            |              |
|  | Қорғаныс сипатындағы қолданбалы   |Ұстауға       | Көрсетілген
|  |ғылыми зерттеулер мен тәжірибелік- |              |қызметтер үшін
|  |конструкторлық жұмыстар            |              |
|2 |Қорғаныс                           |              |
|  |Республикалық деңгейдегі әкімшілік | Бұл да       | Ұстауға
|  |шығыстар                           |              |
|  |Орталық органдардың аппараты       |              |
|  |Әскери комиссариаттардың аппараты  |              |
|  |Басқа елдердегі органдардың аппараты              |
|  |(елшіліктер, өкілдіктер, дипломат- |              |
|  |тық миссиялар)                     |              |
|  |Әскери бөлімдерді ұстау бағдарла-  | Бұл да       |Бұл да
|  |масы                               |              |
|  | Мемлекеттік мекемелер             |              |
|  | Жалпы мақсаттағы күштердің әскери |              |
|  |бөлімдері                          |              |
|  |Мемлекеттік шекараны қорғау күште- |              |
|  |рінің әскери бөлімдері             |              |
|  |Әуе қорғанысы күштерінің әскери    |              |
|  |бөлімдері                          |              |
|  | Арнайы мақсаттағы әскери бөлімдер |              |
|  |Қорғаныс саласындағы халықаралық   |              |
|  |ынтымақтастық                      |              |
|  |Республикалық деңгейде орындалатын |  Бұл да      |Көрсетілген
|  |мемлекеттік тапсырыстар            |              |қызметтер үшін
|  |Инженерлік-техникалық қамтамасыз   |              |
|  |ету                                |              |
|  |                                   |              |
|  |Қару-жарақпен, техникамен және     |              |
|  |басқа да құралдармен қамтамасыз ету|              |
|  |Әскери бөлімдерді азық-түлікпен    |              |
|  |қамтамасыз ету                     |              |
|  |Әскери бөлімдерді дәрі-дәрмектермен|              |
|  |қамтамасыз ету                     |              |
|  |Әскери бөлімдерді жанар-жағар май  |              |
|  |материалдарымен қамтамасыз ету     |              |
|  |Әскери бөлімдерді киім-кешектермен |              |
|  |және жалпы гигиеналық құралдармен  |              |
|  |қамтамасыз ету                     |              |
|  |Әскери бөлімдерді байланыспен      |              |
|  |қамтамасыз ету                     |              |
|  |Әскери бөлімдердің жүктері мен     |              |
|  |жеке құрамын тасымалдау            |              |
|  |Әскери бөлімдер үшін тұрғын үй-    |              |
|  |коммуналдық қызметтер көрсету      |              |
|  |Мемлекетаралық тасымалдар          |              |
|  |Ғимараттарды күту және қызметкер-  |              |
|  |лердің қызметін қамтамасыз ету     |              |
|4 |Білім беру                         |              |
|  |Қорғаныс саласындағы арнаулы орта  |Ұстауға       | Ұстауға
|  |оқу орындарында кадрларды даярлау  |              |
|  |Мемлекеттік мекемелер              |              |
|  |Солтүстік-Қазақстан облысындағы    |              |
|  |Кадет корпусы                      |              |
|  |Алматы қаласындағы Спорт әскери    |              |
|  |колледжі                           |              |
|  |Алматы қаласындағы Спорт әскери    |              |
|  |колледжінің филиалы                |              |
|  |Қорғаныс саласындағы жоғары оқу    |Бұл да        |Бұл да
|  |орындарында кадрларды даярлау      |              |
|  |Мемлекеттік мекемелер              |              |
|  |Алматы қаласындағы Жоғары әскери   |              |
|  |командалық шекаралық училище       |              |
|  |Ақтөбе қаласындағы Жоғары әскери-  |              |
|  |ұшқыштар училищесі                 |              |
|  |Алматы қаласындағы Азаматтық       |              |
|  |авиацияның жанындағы әскери        |              |
|  |факультет                          |              |
|  |Алматы қаласындағы Әскери Академия |              |
|5 |Денсаулық сақтау                   |              |
|  |Әскери қызметшілер мен олардың     |              |
|  |отбасы мүшелерін емдеу             | Бұл да       | Бұл да
|  |Мемлекеттік мекемелер              |              |
|  |Алматы қаласындағы Орталық әскери  |              |
|  |клиникалық госпиталь               |              |
|  |Семей қаласындағы Әскери госпиталь |              |
|  |Үшарал қаласындағы Әскери госпиталь|              |
|  |Қарағанды қаласындағы Әскери       |              |
|  |госпиталь                          |              |
|  |Аякөз қаласындағы Әскери госпиталь |              |
|  |Ақтау қаласындағы Әскери госпиталь |              |
|  |Талдықорған қаласындағы Әскери     |              |
|  |госпиталь                          |              |
|  |Сарыөзек қаласындағы Әскери госпи- |              |
|  |таль Алматы қаласындағы            |              |
|  |Шекаралық әскерлердің әскери       |              |
|  |госпиталі                          |              |
|__|___________________________________|______________|____________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
18 қыркүйектегі
N 924 қаулысына
2-қосымша
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің бағдарламалары
мен кіші бағдарламаларының тізбесі
___________________________________________________________________________
|N |          Атауы                    |  1998 жылғы  |  1999 жылға
|  |                                   | қаржыландыру |   арналған
|  |                                   |    нысаны    | қаржыландыру
|  |                                   |              |    нысаны
|__|___________________________________|______________|____________________
|2 |Қорғаныс                           |              |
|  |Жалпыға бірдей әскери міндеттілікті| Ұстауға      |Орындалған
|  |жүзеге асыру жөніндегі іс-шараларды|              |жұмыстардың
|  |қамтамасыз ету
|              |көлемі бойынша
|__|___________________________________|______________|____________________
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгерді - ҚРҮ-нің 1998.12.31. N 1395 қаулысымен.
P981395_
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1998 жылғы
18 қыркүйектегі
N 924 қаулысына
3-қосымша
Аумақтық әскери комиссариаттың тізбесі
Астана қаласының әскери комиссариаты
Ақмола облысы
Ақмола облысының әскери комиссариаты (ОӘК)
Ақкөл аудандық әскери комиссариаты (АӘК)
Астрахань біріккен аудандық әскери комиссариаты (БАӘК)
Атбасар біріккен қалалық әскери комиссариаты (БҚӘК)
Аршалы АӘК
Бұланды АӘК
Ерейментау АӘК
Есіл АӘК
Жарқайың БАӘК
Жақсы АӘК
Қорғалжың АӘК
Сандықтау АӘК
Степногор АӘК
Целиноград АӘК
Шортанды АӘК
Ақтөбе облысы
Ақтөбе АӘК
Ақтөбе қалалық әскери комиссариаты (ҚӘК)
Әйтеке би АӘК
Алға АӘК
Байғанин АӘК
Ырғыз АӘК
Қарғалы АӘК
Мартук АӘК
Мұғалжар АӘК
Темір АӘК
Ойыл АӘК
Қобда АӘК
Хромтау АӘК
Шалқар АӘК
Алматы облысының және Алматы қаласының әскери комиссариаты
Алматы қаласы
Алмалы АӘК
Әуезов АӘК
Бостандық АӘК
Жетісу АӘК
Медеу АӘК
Түркісіб АӘК
Алматы облысы
Ақсу АӘК
Алакөл АӘК
Балқаш АӘК
Еңбекшіқазақ АӘК
Жамбыл АӘК
Іле АӘК
Қапшағай АӘК
Қаратал АӘК
Қаскелең АӘК
Кербұлақ АӘК
Көксу АӘК
Панфилов АӘК
Райымбек АӘК
Сарқанд АӘК
Талғар БҚӘК
Талдықорған АӘК
Талдықорған ҚӘК
Текелі ҚӘК
Ұйғыр АӘК
Атырау облысы
Атырау ОӘК
Атырау БҚӘК
Жылыой АӘК
Индер АӘК
Исатай АӘК
Қызылқоға АӘК
Құрманғазы АӘК
Мақат АӘК
Махамбет АӘК
Шығыс Қазақстан облысы
Шығыс Қазақстан ОӘК
Абай БАӘК
Аякөз БҚӘК
Бесқарағай АӘК
Бородулиха АӘК
Глубокое АӘК
Жарма АӘК
Зайсан АӘК
Зырянов БҚӘК
Катон-Қарағай АӘК
Көкпекті АӘК
Курчатов ҚӘК
Күршім АӘК
Лениногор АӘК
Семей ҚӘК
Тарбағатай АӘК
Ұлан АӘК
Лебяжі АӘК
Май АӘК
Павлодар АӘК
Успен АӘК
Шарбақты АӘК
Екібастұз БҚӘК
Солтүстік Қазақстан облысы
Солтүстік Қазақстан ОӘК
Айыртау АӘК
Ақжар АӘК
Булаев АӘК
Еңбекшілдер БАӘК
Есіл АӘК
Жамбыл АӘК
Зеренді АӘК
Көкшетау ҚӘК
Қызылжар АӘК
Мамлюк АӘК
Петропавл ҚӘК
Сергеев БАӘК
Совет АӘК
Тайынша АӘК
Тимирязев АӘК
Уәлиханов АӘК
Целинный АӘК
Щучинск БҚӘК
Оңтүстік Қазақстан облысы
Оңтүстік Қазақстан ОӘК
Арыс БҚӘК
Бәйдібек АӘК
Қазығұрт АӘК
Кентау ҚӘК
Мақтарал АӘК
Ордабасы АӘК
Отырар АӘК
Сайрам АӘК
Сарыағаш БҚӘК
Созақ АӘК
Төлеби БҚӘК
Түркістан БҚӘК
Түлкібас АӘК
Шардара АӘК
Шымкент ҚӘК