О мерах по обустройству репатриантов (оралман)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1998 года № 957
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 апреля 1998 года № 3894 "О квоте иммиграции на 1998 год" и постановления Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 1998 года № 376 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 апреля 1998 года № 3894 "О квоте иммиграции на 1998 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Агентству по миграции и демографии Республики Казахстан 70 461 000 (семьдесят миллионов четыреста шестьдесят одна тысяча тенге) тенге для приобретения и строительства жилья для репатриантов (оралман), а также ремонта жилья репатриантов (оралман) за счет сэкономленных средств в ходе проведения тендера на право перевозки семей репатриантов (оралман).
Контроль за целевым использованием средств, указанных в настоящем пункте,
возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:    А.Е. Турсынова
Специалист:  Э.А. Жакупова

Оралмандарды жайластыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 28 қыркүйек N 957
"1998 жылға арналған көші-қон квотасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 3 сәуірдегі N 3894 U983894_ Жарлығын және "1998 жылға арналған көші-қон квотасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 3 сәуірдегі N 3894 Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 сәуірдегі N 376 P980376_ қаулысын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография жөніндегі агенттігіне оралмандарға тұрғын үй сатып алу және салу, сондай-ақ оралмандардың тұрғын үйлерін жөндеуге оралмандардың отбасын тасымалдау құқығына тендер өткізу барысында үнемделген қаражаттың есебінен 70 461 000(жетпіс миллион төрт жүз алпыс бір мың) теңге бөлсін.
Осы тармақта көрсетілген қаражаттың мақсатқа сай пайдаланылуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне жүктелсін.
2.Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі