О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 1996 года № 1519
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1998 года № 1159
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 1996 года № 1519 "О Порядке подготовки, проведения в 1999 году Переписи населения в Республике Казахстан и обработки ее материалов" (САПП Республики Казахстан, 1996г., № 51, ст. 494) следующие изменения:
1) в пункте 1 слова "13 января" заменить словами "24 февраля";
2) в порядке подготовки, проведения в 1999 году Переписи населения в
Республике Казахстан и обработки ее материалов, утвержденном указанным
постановлением:
в пункте 1 слова "с 14 по 21 января" заменить словами "с 25 февраля по
4 марта", а слова "с 13 на 14 января" заменить словами "с 24 на 25 февраля".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Оператор:     А.Е. Турсынова
Специалист:   Э.А. Жакупова

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 11 желтоқсандағы N 1519 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 1998 жылғы 12 қараша N 1159
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында 1999 жылы Халық санағына әзірлену, оны жүргізу және материалдарын өңдеу тәртібі туралы" 1996 жылғы 11 желтоқсандағы N 1519 P961519_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 51, 494-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы "13 қаңтардағы" деген сөздер "24 ақпандағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында 1999 жылы Халық санағына әзірлену, оны жүргізу және материалдарын өңдеу тәртібінде:
1-тармақтағы "14-21 қаңтары аралығында" деген сөздер "25 ақпаны мен 4 наурызы аралығында" деген сөздермен, ал "13 қаңтарынан 14-іне" деген сөздер "24 ақпанынан 25-іне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі