О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года № 1372
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 1999 года № 21
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31
декабря 1998 года № 1372
P981372_
"О дополнительных мерах по поддержке
фосфорной отрасли Республики Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "акционерного общества "Каратау" заменить словами
"ГОК "Каратау".
2. Настоящее постановление вводится в действие с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1372 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 12 қаңтар N 21
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының
фосфор саласын қолдау жөніндегі қосымша шаралар туралы" 1998 жылғы 31
желтоқсандағы N 1372
P981372_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "Қаратау" акционерлік қоғамы" деген сөздер "Қаратау"
КБК" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.