О создании Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Хозяйственное управление Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 1999 года № 136
Во исполнение Закона Республики Казахстан от 16 декабря 1998 года "О республиканском бюджете на 1999 год" Z980318_ и постановления Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 1998 года № 847 P980847_ "Об утверждении перечня программ и подпрограмм Министерства финансов Республики Казахстан для разработки государственного бюджета на 1999 год" и в целях материально-технического обеспечения деятельности Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Хозяйственное управление Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (далее - Предприятие) для осуществления деятельности в области социальной защиты.
2. Определить органом государственного управления, а также органом, осуществляющим по отношению к Предприятию функции субъекта права государственной собственности, Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан (далее - Уполномоченный орган).
3. Уполномоченному органу в установленном порядке:
1) в месячный срок утвердить устав Предприятия и обеспечить его
регистрацию в органах юстиции;
2) сформировать уставный капитал Предприятия.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)

"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің шаруашылық басқармасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 ақпан N 136
Қазақстан Республикасының "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 1998 жылғы 16 желтоқсандағы Заңын және "1999 жылға арналған мемлекеттік бюджетті әзірлеу үшін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің бағдарламалары мен кіші бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 5 қыркүйектегі N 847 P980847_ қаулысын орындау үшін және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің қызметін материалдық-техникалық жағынан қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Әлеуметтік қорғау саласындағы қызметті жүзеге асыру үшін Шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің шаруашылық басқармасы" (бұдан әрі - Кәсіпорын) құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Кәсіпорынды мемлекеттік басқаратын уәкілетті орган, сондай-ақ оған қатысты субъект қызметін мемлекеттік меншік құқығында жүзеге асыратын орган (уәкілетті орган) болып табылатыны айқындалсын.
3. Уәкілетті орган белгіленген тәртіпте:
1) бір ай мерзімде Кәсіпорынның жарғысын бекітіп, оның әділет органдарында тіркеуден өткізілуін қамтамасыз етсін;
2) Кәсіпорынның жарғылық капиталын қалыптастырсын;
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі