Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 1999 года N 207. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1119 (P041119).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.10.2004 № 1119.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 6 "О структуре Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) (подпункт 1) утратил силу - постановлением Правительства РК от 11 января 2000 г. N 48 P000048_ )
2) (подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 2 августа 1999 г. N 1093 P991093_ )
3) Перечень организаций, находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан;
4) Перечень учреждений, находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан, подлежащих реорганизации в соответствии с законодательством в государственные учреждения.
2. Разрешить Министерству финансов Республики Казахстан иметь четырех вице-Министров, в том числе одного первого.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 2 августа 1999 г. N 1093 P991093_ .
3. (Пункт 3 исключен - постановлениями Правительства РК от 2 августа 1999 г. N 1093 P991093_ ; от 3 сентября 1999 г. N 1301 Р991301_ )
4. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года № 1390 "Вопросы Министерства финансов Республики Казахстан";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1997 года № 1777 "Об утверждении Положения о Департаменте методологии бухгалтерского учета и аудита Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 54, ст. 495).
5. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке внести предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
6. Настоящее постановление вступает в силу с даты подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 марта 1999 года № 207
Перечень
организаций, находящихся в ведении
Министерства финансов Республики Казахстан
Сноска. Внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 9 апреля 1999 г. N 392 P990392_ ; от 9 июля 1999 г. N 951 Р990951_ ; от 23 июля 1999 г. N 1046 P991046_ ; от 26 апреля 2001 года N 563 Р010563_ ; от 23 августа 2001 г. N 1101 P011101_ ; от 30 мая 2003 г. N 501 ; от 18 декабря 2003 г. N 1267 ; от 22 января 2004 г . N 68 ; от 24 июня 2004 года N 695 ; от 3 августа 2004 г. N 825 .
Акционерное Реабилитационный фонд
общество
Акционерное общество "Кызмет"
Акционерное общество "Жилищный строительный
сберегательный банк Казахстана"
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 марта 1999 года № 207
Перечень учреждений, находящихся в ведении Министерства
финансов Республики Казахстан, подлежащих реорганизации в
соответствии с законодательством в государственные
учреждения
Сноска. Строки, порядковые номера 1-16, исключены с 1 января 2000 года - постановлением Правительства РК от 6 июля 1999 г. N 934 P990934_ . Внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 21 декабря 2000 г. N 1880 P001880_ ; от 15 октября 2002 г. N 1127 Р021127_ .

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 6 наурыз N 207. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1119 қаулысымен ~P041119
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 6  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) <*>
2) <*>
3) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қарауындағы ұйымдардың тізбесі;
4) заңдарға сәйкес мемлекеттік мекеме болып қайта ұйымдастыруға жататын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қарауындағы мекемелердің тізбесі бекітілсін.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 2) тармақшасының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.02. N 1093   қаулысымен .
Ескерту. 1-тармақтың 1) тармақшасының күшін жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.01.11. N 48   қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне төрт вице-министр, оның ішінде бір бірінші вице-министр ұстауға рұқсат етілсін.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.08.02. N 1093  қаулысымен.
3. <*>
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 1999.08.02. N 1093  қаулысымен ; 1999.09.03. N   1301   қаулысымен.
4. Мыналардың күші жойылған деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1390 қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бухгалтерлік есеп және аудит әдістемесі департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 18 желтоқсандағы N 1777  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж. N 54, 495-құжат).
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңдарда белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылдаған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныс енгізсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 6 наурыздағы
N 207 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
қарауындағы ұйымдардың
Тізбесі
Акционерлік қоғам       Медетші қоры <*>
Республикалық           Қазақстан Республикасы
мемлекеттік             Қаржы министрлігінің
кәсіпорын               Бас есептеу орталығы
Акционерлiк қоғам       "Қызмет" <*>
"Қазақстан тұрғын үй
құрылыс жинақ банкі"
акционерлік қоғамы
ЕСКЕРТУ. Тізбе толықтырылды - ҚР Үкіметінің 1999.04.09. N 392  қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Тізбе өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.07.23. N 1046   қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Тізбеден жол алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.04.26.
N 563   қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Тізбе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.08.23. N 1101   қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Тізбе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.05.30. N 501   қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Тізбе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.12.18. N 1267   қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. Тізбеден жол алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2004.01.22.
N 68   қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. Тізбе толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2004.06.24. N 695  қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. Тізбе толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2004.08.03. N 825  қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 6 наурыздағы
N 207 қаулысымен
бекітілген
Заңдарға сәйкес мемлекеттік мекеме болып қайта ұйымдастыруға
жататын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің қарауындағы мекемелердің тізбесі
1-16 <*>

17. Управление казначейства по городу Астане и Акмолинской области
18. Алматинское областное управление казначейства
19. Управление казначейства города Алматы
20. Актюбинское областное управление казначейства
21. Атырауское областное управление казначейства
22. Восточно-Казахстанское областное управление казначейства
23. Жамбылское областное управление казначейства
24. Западно-Казахстанское областное управление казначейства
25. Карагандинское областное управление казначейства
26. Кызылординское областное управление казначейства
27. Костанайское областное управление казначейства
28. Мангистауское областное управление казначейства
29. Павлодарское областное управление казначейства
30. Северо-Казахстанское областное управление казначейства
31. Южно-Казахстанское областное управление казначейства
32. (32-50 - исключены - N 1127 от 15.10.2002 г.)
51. (исключена - N 1880 от 21.12.2000 г.)
52. (52-53 - исключены - N 1127 от 15.10.2002 г.)

17. Астана және Ақмола облысы бойынша қазынашылық басқармасы
18. Алматы облыстық қазынашылық басқармасы
19. Алматы қаласының қазынашылық басқармасы
20. Ақтөбе облыстық қазынашылық басқармасы
21. Атырау облыстық қазынашылық басқармасы
22. Шығыс Қазақстан облыстық қазынашылық басқармасы
23. Жамбыл облыстық қазынашылық басқармасы
24. Батыс Қазақстан облыстық қазынашылық басқармасы
25. Қарағанды облыстық қазынашылық басқармасы
26. Қызылорда облыстық қазынашылық басқармасы
27. Қостанай облыстық қазынашылық басқармасы
28. Маңғыстау облыстық қазынашылық басқармасы
29. Павлодар облыстық қазынашылық басқармасы
30. Солтүстік Қазақстан облыстық қазынашылық басқармасы
31. Оңтүстік Қазақстан облыстық қазынашылық басқармасы
32-50. <*>
51. <*>
52. <*>
53. <*>
ЕСКЕРТУ. Тізбеден 1-16-жолдар алынып тасталды - ҚР Үкіметінің
1999.07.06. N 934   қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Тізбеден 51-жол алынып тасталды және өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.12.21. N 1880   қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. Тізбеден 32-50, 52, 53-жолдар алынып тасталды - ҚР
Үкіметінің 2002.10.15. N 1127   қаулысымен.