О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года N 569
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 1999 года N 804. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 6 мая 2005 г. N 434 (P050434).
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 06.05.2005 № 434.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года № 569 P990569_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" следующие дополнения:
в Правилах о порядке погашения кредиторской задолженности в республиканский бюджет на 1999 год, утвержденных указанным постановлением:
пункт 4 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Погашение кредиторской задолженности поставщиков, зарегистрированных в налоговых органах в городе Астане после 1 января 1999 года, производится по платежам в республиканский бюджет, кроме налогов и сборов, распределяемых между республиканским и местным бюджетами согласно Закону Республики Казахстан "О бюджетной системе". При этом зачисление сумм задолженности в доход республиканского бюджета осуществляется без распределения по нормативам, установленным Указом Президента Республики Казахстан от 9 октября 1996 года № 3127 U963127_ "О создании специальной экономической зоны города Астаны";
пункт 12 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"По поставщикам, зарегистрированным в городе Астане после 1 января 1999 года, в справке налоговым органом в обязательном порядке делается отметка о их регистрации в городе Астане после 1 января 1999 года.";
пункт 46 дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"Поставщики, зарегистрированные в городе Астане после 1 января 1999 года, в платежном поручении указывают код дохода 107102 "Погашение задолженности хозяйствующими субъектами, зарегистрированными в городе Астане после 1 января 1999 года", а в текстовом пространстве назначения платежа - слова "Погашение кредиторской задолженности по городу Астане.";
второе предложение пункта 50 дополнить словами "или 107102 "Погашение задолженности хозяйствующими субъектами, зарегистрированными в городе Астане после 1 января 1999 года.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 18 маусым N 804. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.06. N 434 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569  қаулысына  мынадай толықтырулар енгізілсін:
Аталған қаулымен бекітілген 1999 жылға арналған республикалық бюджетке кредиторлық берешектерді өтеудің тәртібі туралы ережеде:
4-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Астана қаласындағы салық органдарында 1999 жылғы 1 қаңтардан кейін тіркелген берушілердің кредиторлық берешектерін өтеу "Бюджет жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес республикалық және жергілікті бюджеттердің арасында бөлінетін салықтар мен алымдарды қоспағанда, республикалық бюджетке төленетін төлемдер бойынша жүргізіледі. Бұл ретте, берешектердің сомасын республикалық бюджеттің кірісіне есептеу Қазақстан Республикасы Президентінің "Астана қаласының арнайы экономикалық аймағын құру туралы 1996 жылғы 9 қазандағы N 3127  Жарлығымен  белгіленген нормативтер бойынша бөлместен жүзеге асырылады;
12-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Астана қаласында 1999 жылғы 1 қаңтардан кейін тіркелген берушілер бойынша салық органы анықтамада міндетті түрде олардың Астана қаласында 1999 жылғы 1 қаңтардан кейін тіркелгендігі туралы белгі қояды.";
46-тармақ мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"Астана қаласында 1999 жылғы 1 қаңтардан кейін тіркелген берушілер төлем тапсырысында 107102 "Астана қаласында 1999 жылғы 1 қаңтардан кейін тіркелген шаруашылық жүргізуші субъектілердің берешектерін өтеуі" кіріс кодын көрсетеді, ал төлем тағайындаудың мәтіндік кеңестігінде - "Астана қаласы бойынша кредиторлық берешектерді өтеу" деген сөздерді жазады";
50-тармақтың екінші сөйлемі "немесе 107102 "Астана қаласында 1999 жылғы 1 қаңтардан кейін тіркелген шаруашылық жүргізуші субъектілердің берешектерді өтеуі" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі