О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1999 года N 664
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года N 1348
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1999 года N 664 P990664_ "О неотложных мерах по обеспечению сохранности зерна государственных ресурсов" следующие изменения:
в пункте 1:
слова "1 сентября" заменить словами "31 декабря";
слова "закрытым акционерным обществом "Продовольственная контрактная
корпорация" (далее - Продкорпорация)" заменить словами "Министерством
сельского хозяйства Республики Казахстан";
в пункте 3 абзацы 3 и 4 исключить.
2. Считать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 16 июля 1999 года N 991
P990991_
"О внесении изменений в
постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 1999 года N 664".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Специалисты: (Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 мамырдағы N 664 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 қыркүйек N 1348
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік қордағы астықтың сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі шұғыл шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 мамырдағы N 664 P990664_ қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"1 қыркүйегіне" деген сөздер "31 желтоқсанына" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамымен
(бұдан әрі - Азық-түлік корпорациясы)" деген сөздер "Қазақстан
Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігімен" деген сөздермен
ауыстырылсын;
3-тармақтың 3 және 4-абзацтары алынып тасталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 мамырдағы N 664
қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 16 шілдедегі N 991
P990991_
қаулысының күші жойылды деп есептелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.