О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года № 861 и от 9 августа 1999 года № 1118
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 1999 года № 1384
В связи с изменением схемы финансирования строительства Национального музея и Учебно-административного корпуса Евразийского университета имени Л.Гумилева Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года № 861 P990861_ "О мерах по реализации строительства Национального музея и Учебно-административного корпуса Евразийского университета имени Л. Гумилева";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1999 года № 1118 P991118_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года № 861".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 маусымдағы N 861 және 1999 жылғы 9 тамыздағы N 1118 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 қыркүйек N 1384
Ұлттық мұражай мен Л.Гумилев атындағы Еуразия университеті оқу-әкімшілік корпусының құрылысын қаржыландыру схемасының өзгеруіне байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың:
1) "Ұлттық мұражайдың және Л.Гумилев атындағы Еуразия университеті
оқу-әкімшілік корпусының құрылысын іске асыру жөніндегі шаралар туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 маусымдағы N 861
P990861_
қаулысының;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 маусымдағы N 861
қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 9 тамыздағы N 1118
P991118_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.