О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1999 года N 1446
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1999 года N 1704
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1999 года N 1446 P991446_ "О реорганизации республиканского газетно-журнального издательства "Дауiр" и его дочерних государственных предприятий".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан обеспечить в установленном порядке отмену своих решений, принятых во исполнение указанного в пункте 1 постановления Правительства Республики Казахстан.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить отмену состоявшейся государственной регистрации юридических лиц, созданных в соответствии с утратившим силу постановлением Правительства Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалист: Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қыркүйектегі N 1446 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 қараша N 1704
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Дәуір" республикалық газет-журнал баспасы мен оның еншілес мемлекеттік кәсіпорындарын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қыркүйектегі N1446 P991446_ қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулысының 1-тармағында көрсетілгенді атқару үшін қабылданған өзінің шешімдерін тоқтатуды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі заңдарда белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған қаулысына сәйкес құрылған заңды тұлғалардың мемлекеттік тіркелуін тоқтатуды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.