О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1999 года N 1303
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 1832
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1999 года N 1303 P991303_ "О некоторых вопросах государственного закупа зерна урожая 1999 года, его учета, хранения и реализации" следующее изменение:
в Правилах о порядке государственного закупа зерна урожая 1999 года, его учета, хранения и реализации, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 15 слова "на дату оформления приемной квитанции ПК-10 продавцом на имя покупателя" заменить словами "на день платежа".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 қыркүйектегі N 1303 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 желтоқсан N 1832
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "1999 жылғы егіннің астығын мемлекеттік сатып алудың, оның есебін жүргізудің, сақтаудың және сатудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 қыркүйектегі N 1303 P991303_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
осы қаулымен бекітілген 1999 жылғы егіннің астығын мемлекеттік сатып
алудың, оның есебін жүргізудің, сақтаудың және сатудың тәртібі туралы
ережеде:
15-тармақтағы "сатып алушының атына КТ-10 қабылдау түбіртегін
рәсімдеген" деген сөздер "төлем" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.