О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1997 года N 1418
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1999 года N 1965
В соответствии с распоряжением Президента Республики Казахстан от 1 февраля 1999 года N 5 P990005_ "О мерах по сокращению административных расходов и увеличению доходной части государственного бюджета 1999 года" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1997 года N 1418 P971418_ "Об организации Международной конференции по транспортно-транзитному потенциалу "ТрансЕвразия" и Международной выставки "Транзит" в городе Алматы" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 45, ст.420) следующие изменения:
в заголовке слова "в городе Алматы" заменить словами "в городе Астане";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять предложение Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан о проведении Международной конференции по транспортно-транзитному потенциалу "ТрансЕвразия" один раз в два года и Международной выставки "Транзит" ежегодно в городе Астане";
в пункте 2 слова "Министерства экономики и торговли" заменить словами "Министерства экономики, Министерства энергетики, индустрии и торговли", слова "Министерства науки - Академии наук" заменить словами "Министерства образования и науки", слова "Государственного таможенного комитета" заменить словами "Таможенного комитета Министерства государственных доходов", слова "аппарата акима города Алматы" заменить словами "аппарата акима города Астаны";
в пункте 3:
в абзаце втором слова "в городе Алматы в 1998 году и" заменить словами "в городе Астане";
в абзаце третьем слова "возложить на Информационно-презентационный центр" заменить словами "возложить на Республиканское государственное предприятие "Информационно-презентационный центр".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 6 қазандағы N 1418 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 желтоқсан N 1965
Қазақстан Республикасы Президентінің "1999 жылғы мемлекеттік бюджеттің әкімшілік шығыстарын қысқарту және кіріс бөлігін ұлғайту жөніндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 1 ақпандағы N 5 N990005_ өкіміне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Алматы қаласында "ТрансЕвразия" көлік-транзит әлеуеті және "Транзит" халықаралық көрмесі бойынша халықаралық конференция ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 6 қазандағы N 1418 P971418_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 45, 420-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы "Алматы қаласында" деген сөздер "Астана қаласында" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің "ТрансЕвразия" көлік-транзит әлеуеті жөніндегі халықаралық конференцияны Астана қаласында екі жылда бір рет және "Транзит" халықаралық көрмесін Астана қаласында жыл сайын өткізу туралы ұсынысы қабылдансын;
2-тармақтағы "Экономика және сауда министрлігі" деген сөздер "Экономика министрлігінің, Энергетика, индустрия және сауда министрлігінің" деген сөздермен, "Ғылым министрлігі - Ғылым академиясының" деген сөздер "Білім және ғылым министрлігінің" деген сөздермен, "Мемлекеттік кеден комитетінің" деген сөздер "Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитетінің" деген сөздермен, "Алматы қаласы әкімі аппаратының" деген сөздер "Астана қаласы әкімі аппаратының" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта:
екінші абзацтағы "1998 жылы Алматы қаласында және" деген сөздер
"Астана қаласында" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "Ақпараттық тұсаукесер орталығына жүктелсін" деген
сөздер "Ақпараттық тұсаукесер орталығы" республикалық мемлекеттік
кәсіпорнына жүктелсін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.