О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1999 года N 1991
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 1999 года N 604 "О финансировании мероприятий по передислокации областного центра Акмолинской области в город Кокшетау":
в пункте 1:
цифру "303900" заменить цифрой "247900";
цифру "44300" заменить цифрой "2763";
цифру "170700" заменить цифрой "71000";
цифру "70000" заменить цифрой "155237";
2) подпункт исключен согласно  постановлению Правительства РК от 7.03.2000 N 364.
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
выделить акиму Акмолинской области 56 (пятьдесят шесть) миллионов тенге на благоустройство города Кокшетау за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1999 год на неотложные государственные нужды;
обеспечить контроль за целевым использованием выделяемых средств.
3. Акиму Акмолинской области обеспечить целевое использование выделяемых средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 27 желтоқсан N 1991
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай
өзгерістер енгізілсін:
1) "Ақмола облысының облыстық орталығын Көкшетау қаласына көшіру
жөніндегі шараларды қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 21 мамырдағы N 604
P990604_
қаулысына:
1-тармақта:
"303900" деген сандар "247900" деген сандармен ауыстырылсын;
"44300" деген сандар "2763" деген сандармен ауыстырылсын;
"170700" деген сандар "71000" деген сандармен ауыстырылсын;
"70000" деген сандар "155237" деген сандармен ауыстырылсын.
2)
Ескерту. 1-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталды - ҚР Үкіметінің
2000.03.07. N 364 қаулысымен.
P000364_
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі:
Ақмола облысының әкіміне Көкшетау қаласын көркейту үшін 1999 жылға
арналған республикалық бюджетте кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждар
үшін көзделген қаражат есебінен 56 (елу алты) миллион теңге бөлсін;
бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3. Ақмола облысының әкімі бөлінген қаражаттың мақсатты пайдаланылуына
бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.