О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 11
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2002 года N 115-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 11 R010011_ "О ходе исполнения и дополнительных мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 U000427_ "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота" следующее изменение:
пункт 5 исключить;
признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 августа 2001 года N 61-р R010061_ "О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2001 года N 11".
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 7 ақпандағы N 11 өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2002 жылғы 31 шілде N 115-ө
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк аппараттың жұмысын жақсарту, төрешілдiкке қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөнiндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шілдедегi N 427 U000427_ Жарлығының орындалу барысы және оны iске асыру жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 7 ақпандағы N 11 R010011_
өкiмiне мынадай өзгерiс енгізілсiн:
5-тармақ алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 7 ақпандағы N
11 өкiмiне толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 7 тамыздағы N 61-ө
R010061_
өкiмінiң күшi
жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.