О создании рабочей группы по доработке проекта Закона Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 октября 2003 года N 252-p
В целях доработки проекта Закона Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем" с учетом замечаний заинтересованных государственных органов:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ибраимов               - первый заместитель Председателя Агентства
Рустам Анварович         финансовой полиции Республики Казахстан,
руководитель
Шарипов                - директор Юридического департамента
Серик Бозланович         Национального Банка Республики Казахстан,
заместитель руководителя (по согласованию)
Шалабаев               - старший инспектор по особо важным делам
Мирас Исмаилбекович      Департамента по расследованию
экономических и налоговых преступлений
Агентства финансовой полиции Республики
Казахстан, секретарь
Члены рабочей группы:
Абдуллаев              - заместитель начальника управления
Калила Насуралиевич      налогового администрирования Налогового
комитета Министерства финансов Республики
Казахстан
Грохотов               - ведущий специалист Департамента
Станислав Валерьевич     законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Жалгасбаев             - директор Департамента многостороннего
Нурлан Адельевич         сотрудничества Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Жумабаев               - начальник Департамента по расследованию
Кеншилик Саттыбаевич     экономических и налоговых преступлений
Агентства финансовой полиции Республики
Казахстан
Кнюх                   - директор Департамента налоговой политики и
Вера Андриановна         прогнозов Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
2. Рабочей группе доработать проект Закона Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных незаконным путем" и внести его в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан в сроки согласно Плану мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2003-2006 годы, утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903.
Премьер-Министр

"Заңсыз жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) қарсы iс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 16 қазандағы N 252-ө өкімі
Мүдделi мемлекеттiк органдардың ескертулерiн есепке ала отырып, "Заңсыз жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) қарсы iс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ыбырайымов            - Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы
Рүстем Әнуарұлы         агенттiгi төрағасының бiрiншi орынбасары,
жетекшi
Шәрiпов               - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Заң
Серiк Бозланұлы         департаментiнiң директоры, жетекшiнiң
орынбасары (келiсiм бойынша)
Шалабаев              - Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы
Мирас Исмайылбекұлы     агенттiгi Экономикалық және салық
қылмыстарын тексеру жөнiндегi
департаментiнiң аса маңызды
iстер жөнiндегi аға инспекторы, хатшы
Жұмыс тобының мүшелерi:
Абдоллаев             - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Қалила Насұрәлиұлы      Салық комитетiнiң салықтық әкiмшiлiк
басқармасы бастығының орынбасары
Грохотов              - Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi
Станислав Валерьевич    Заң департаментiнiң жетекшi маманы
Жалғасбаев            - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Нұрлан Әдiлұлы          министрлiгi Көпжақты ынтымақтастық
департаментiнiң директоры
Жұмабаев              - Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы
Кеңшiлiк Сәттiбайұлы    агенттiгi Экономикалық және салық
қылмыстарын тексеру жөнiндегi
департаментiнiң бастығы
Кнюх                  - Қазақстан Республикасының Экономика және
Вера Андриановна        бюджеттiк жоспарлау министрлігiнiң Салық
саясаты және болжамдар департаментiнiң
директоры
2. Жұмыс тобы "Заңсыз жолмен алынған кiрiстердi заңдастыруға (жылыстатуға) қарсы iс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын пысықтасын және оны Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 5 қыркүйектегі N 903 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарына сәйкес мерзiмде белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр