О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 мая 2005 года N 134-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 строки, порядковый номер 37:
в подпунктах 2), 4) слово "февраль" заменить словом "декабрь";
в графе 5 строки, порядковый номер 63:
в подпунктах 3), 9), 24), 25) слова "февраль 2005 года" заменить словами "декабрь 2006 года";
в подпункте 5) слово "февраль" заменить словом "сентябрь";
в подпункте 10) слово "февраль" заменить словом "ноябрь".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 20 мамырдағы N 134-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 37-жолдың 5-бағанында:
2), 4) тармақшалардағы "ақпан" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 63-жолдың 5-бағанында:
3), 9), 24), 25) тармақшалардағы "2005 жылғы ақпан" деген сөздер "2006 жылғы желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "ақпан" деген сөз "қыркүйек" деген сөзбен ауыстырылсын;
10) тармақшадағы "ақпан" деген сөз "қараша" деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр