О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июля 2005 года N 209-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 16 июня 2005 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан".
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и Агентству Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (по согласованию) в установленном законодательством порядке:
1) разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных, правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и информировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 июля 2005 года N№209-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан
"О внесении изменений и дополнений в Закон Республики
Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан"
№N п/п
Наименование      нормативного      правового акта
Форма акта
Срок исполне-
ния
Государ-
ственный
орган, ответст-
венный за испол-
нение
1
2
3
4
5
1
О внесении дополнений и изменений в приказ Министра труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан от 19 марта 1999 года № 44-п "Об
утверждении Инструкции по осуществлению выплаты пенсий за выслугу лет и государственных социальных пособий военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел, Комитета уголовно-
исполнительной системы Министерства юстиции Республики
Казахстан, органов
финансовой полиции и государственной противопожарной службы из Государственного центра по выплате пенсий»
Приказ
МТСЗН
Август
2005 года
МТСЗН, МВД,
МО, МЮ
2
О внесении изменений и
дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2003 года N 661 "Об утверждении
Правил осуществления пенсионных выплат из пенсионных накоплений, сформированных за счет обязательных пенсионных взносов, добровольных профессиональных пенсионных взносов из накопительных пенсионных фондов, и Методики
осуществления расчета размера пенсионных выплат по графику"»
Постановление
ПравительстваРеспублики Казахстан
Октябрь
2005 года
МТСЗН
АФН
(по согла-
сованию)
3
О внесении изменений и дополнений в постановление правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года N 127 "Об утверждении Правил о пруденциальных нормативах для накопительных пенсионных фондов"
Постановление
правления АФН
Ноябрь 2005 года
АФН
4
Об утверждении    Правил формирования
базы данных вкладчиков по   обязательным пенсионным взносам, единого списка физических
лиц, заключивших
договор о пенсионном    обеспечении за счет обязательных пенсионных взносов, и Правил представления Государственному   центру по выплате пенсий сведений   о заключенных с вкладчиками
договорах о пенсионном обеспечении за
счет обязательных
пенсионных взносов
с использованием электронного документооборота
Постановление
Правительства
Республики Казахстан
Декабрь 2005 года
МТСЗН, АФН
(по согла-
сованию)
5
О внесении     изменений и дополнений в   постановление Правительства      Республики Казахстан от 15
марта 1999 года
N 245 "Об утверждении   Правил исчисления,
удержания (начисления) и перечисления обязательных       пенсионных взносов
в накопительные пенсионные фонды"
Постановление
Правительства
Республики Казахстан
Декабрь 2005 года
МТСЗН, АФН
(по согла-
сованию)
6
О внесении     изменений и
дополнений в   постановление правления          Агентства Республики      Казахстан по регулированию      и надзору финансового рынка и финансовых

"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Казақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 28 шілдедегі N 209-ө Өкімі
1. Қоса берiліп отырған "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 16 маусымдағы  Заңын  iске асыру мақсатында қабылдануы қажеттi нормативтік құқықтық кесiмдердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi мен Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттiгi (келiсiм бойынша) заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) тiзбеге сәйкес нормативтік құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бекiтуiне енгізсiн;
2) тиiстi ведомстволық нормативтiк құқықтық кесiмдердi қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Yкiметiн хабардар етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 28 шілдедегі
N 209-ө өкiмiмен
бекiтілген
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен
қамсыздандыру туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын iске асыру мақсатында
қабылдануы қажетті нормативтiк құқықтық кесiмдердiң
тiзбесi
N
р/р
Нормативтiк құқықтық кесiмнiң атауы
Кесiмнің нысаны
Орындау мерзiмi
Орындауға жауапты мемле-
кеттік
орган
1
2
3
4
5
1
"Әскери қызметшi-
лерге, Iшкi iстер органдары, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнің, қаржы полициясы және мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлерiне Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекет-
тік орталықтан еңбек сiңiрген жылдары үшiн зейнетақы мен мемлекеттік әлеу-
меттiк жәрдемақы төлеудi жүзеге асыру жөнiндегi нұсқау-
лықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнің 1999 жылғы 19 наурыздағы N 44-ө бұйрығына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу
туралы
Еңбекми-
нінің бұйрығы
2005
жылғы
тамыз
Еңбек-
минi,
IIМ,
Қорғаныс-
минi,
Әділет-
минi
2
"Жинақтаушы зейнет-
ақы қорларынан мiндеттi зейнетақы жарналарының, ерiктi кәсіптiк зейнетақы жарналарының есебiнен қалыптасқан зейнетақы жинақта-
рынан төленетiн зейнетақы төлемдерiн жүзеге асыру ережесiн және Кесте бойынша зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн есептеудi жүзеге асыру әдiстемесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 4 шілдедегі
N 661 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республи-
касы Үкiметiнiң қаулысы
2005
жылғы
қазан
Еңбек-
минi,
ҚҚА (келiсiм бойынша)
3
"Жинақтаушы зейнет-
ақы қорларына арналған пруден-
циялдық нормативтер туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкі басқармасының
2003 жылғы 21
сәуірдегі N 127 қаулысына өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы
ҚҚА бас-
қармасының
қаулысы
2005
жылғы
қараша
ҚҚА
4
Міндетті зейнетақы жарналары бойынша салымшылардың дереққорын, мiндеттi зейнетақы жарналары есебiнен зейнет-
ақымен қамсыздандыру туралы шарт жасасқан жеке тұлғалардың бiрыңғай тiзiмiн қалыптастыру
ережесiн және Электронды құжат айналымын пайдалана отырып, мiндеттi зейнетақы жарналары есебiнен зейнетақымен қамсыздандыру туралы салымшылармен жасасқан шарттар туралы Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталыққа мәлiметтер ұсыну ережесiн бекiту туралы
Қазақстан Республи-
касы Үкiметiнiң қаулысы
2005
жылғы
желтоқ-
сан
Еңбек-
минi,
ҚҚА (келiсiм бойынша)
5
"Мiндетті зейнетақы жарналарын есептеудiң, ұстап қалудың (қоса есептеудiң) және жинақтаушы зейнетақы қорларына аударудың ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 1999 жылғы 15 наурыздағы N 245 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республи-
касы Үкiметiнiң қаулысы
2005
жылғы
желтоқ-
сан
Еңбек-
минi,
ҚҚА (келiсiм бойынша)
6

организаций от 24 мая 2004 года N№ 146 "Об утверждении
Правил перевода пенсионных    накоплений из накопительных      пенсионных фондов"
Постановление
правления АФН
Декабрь 2005 года
АФН
7
О внесении изменений и дополнений в постановление правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года N 69 "Об утверждении
Правил
принудительной ликвидации накопительных пенсионных фондов,
а также
осуществления передачи пенсионных активов
ликвидируемого накопительного пенсионного фонда в другой накопительный пенсионный фонд и об особенностях формирования и деятельности комитета
кредиторов
принудительно или добровольно ликвидируемого накопительного пенсионного фонда"
Постановление
правления АФН
Декабрь 2005 года
АФН
8.
О внесении изменений и дополнений в постановление правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года
N 68 "Об утверждении Правил назначения и деятельности временной администрации (временного администратора) банка страховой (перестраховочной) организации, накопительного пенсионного фонда"
Постановление
правления АФН
Декабрь 2005 года
АФН
Примечание. Расшифровка аббревиатур:
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения
МВД - Министерство внутренних дел
МО - Министерство обороны
МЮ - Министерство юстиции
АФН - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций

"Жинақталған зейнетақы қаражатын жинақтаушы зейнетақы қорларынан аудару ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігi басқармасының 2004 жылғы 24 мамырдағы N 146 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
ҚҚА бас-
қармасының
қаулысы
2005
жылғы
желтоқ-
сан
ҚҚА
7
"Жинақтаушы зейнетақы қорларын ерiксiз тарату, сондай-ақ таратылатын жинақтаушы зейнетақы қорының зейнетақы активтерiн басқа жинақтаушы зейнетақы қорына берудi жүзеге асыру және ерiкті немесе ерiксiз таратылатын жинақтаушы зейнетақы қорының кредиторлар комитетiн қалыптастыру және қызметiнiң ерекшелiктерi туралы ереженi бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігi басқармасының 2004 жылғы 15 наурыздағы N 69 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
ҚҚА бас-
қармасының
қаулысы
2005
жылғы
желтоқ-
сан
ҚҚА
8
"Банктің, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының және жинақтаушы зейнетақы қорының уақытша әкiмшiлiгiн (уақытша басқарушысын) тағайындау және қызметiнің ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігi басқармасының 2004 жылғы 15 наурыздағы N 68 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
ҚҚА бас-
қармасының
қаулысы
2005
жылғы
желтоқ-
сан
ҚҚА
Ескерту . Аббревиатуралардың толық жазылуы:
Еңбекминi - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi
IIМ - Iшкi iстер министрлiгi
Қорғанысминi - Қорғаныс министрлiгi
Әдiлетминi - Әдiлет министрлiгi
ҚҚА - Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттiгi