Об организации работы по пропаганде и разъяснению основных положений Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 1 марта 2006 года "Стратегия вхождения Казахстана в число пятидесяти наиболее конкурентоспособных стран мира" и Программы Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 июня 2006 года N 157-p
В целях проведения целенаправленной информационно-политической работы среди населения по пропаганде и разъяснению  Послания  Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 1 марта 2006 года "Стратегия вхождения Казахстана в число пятидесяти наиболее конкурентоспособных стран мира" (далее - Послание) и  Программы  Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы (далее - Программа):
1. Утвердить график выступления членов Правительства Республики Казахстана, руководителей центральных исполнительных органов, не входящих в состав Правительства Республики Казахстан, и других государственных органов в средствах массовой информации по пропаганде и разъяснению основных положений Послания и Программы согласно приложению 1 к настоящему распоряжению.
2. Создать межведомственные информационно-пропагандистские группы (далее - ИПГ) по пропаганде и разъяснению основных положений Послания и Программы в составе согласно приложению 2 к настоящему распоряжению.
Руководителям ИПГ не менее двух раз организовать выезды и проведение с июня по ноябрь 2006 года разъяснительной работы в регионах страны.
3. Министерству культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить координацию работ по освещению и разъяснению Послания и Программы в средствах массовой информации, выступление и размещение публикаций членов Правительства Республики Казахстан, руководителей центральных исполнительных органов, не входящих в состав Правительства Республики Казахстан, и других государственных органов, акимов областей, городов Астаны и Алматы, в республиканских средствах массовой информации.
4. По итогам рабочих поездок руководителям ИПГ по истечении 10 дней после поездки представлять для обобщения информацию о проделанной работе в Министерство культуры и информации Республики Казахстан.
5. Министерству культуры и информации Республики Казахстан, акимам областей, городов Астаны и Алматы представлять, начиная с июля текущего года, к 5 числу каждого месяца, итоговую информацию о работе ИПГ в Администрацию Президента Республики Казахстан и Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 1 наурыздағы "Қазақстанның әлемдегi бәсекеге барынша қабiлетті елу елдiң қатарына кiру стратегиясы" атты Қазақстан халқына Жолдауы мен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 - 2008 жылдарға арналған бағдарламасының негiзгi ережелерiн насихаттау және түсiндiру жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 8 маусымдағы N 157-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 1 наурыздағы "Қазақстанның әлемдегi бәсекеге барынша қабiлеттi елу елдiң қатарына кiру стратегиясы" атты Қазақстан халқына  Жолдауы  (бұдан әрi - Жолдау) мен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 - 2008 жылдарға арналған  бағдарламасын  (бұдан әрi - Бағдарлама) насихаттау және түсiндiру жөнiнде халық арасында мақсатқа бағытталған ақпараттық-саяси жұмыс жүргiзу мақсатында:
1. Осы өкiмге 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi мүшелерiнiң, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдар мен басқа да мемлекеттiк органдар басшыларының бұқаралық ақпарат құралдарында Жолдау мен Бағдарламаның негiзгi ережелерiн насихаттау және түсiндiру жөнiндегi сөз сөйлеу кестесi бекiтiлсiн.
2. Осы өкiмге 2-қосымшаға сәйкес құрамда Жолдау мен Бағдарламаның негiзгi ережелерiн насихаттау және түсiндiру жөнiндегi ведомствоаралық ақпараттық-насихаттау топтары (бұдан әрi - АНТ) құрылсын.
АНТ-тың жетекшiлерi кемiнде екi рет 2006 жылғы маусым - қарашада ел өңiрлерiне шығуды және түсiндiру жұмысын жүргiзудi ұйымдастырсын.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен Жолдау мен Бағдарламаны бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау және түсiндiру жөнiндегi жұмыстарды үйлестiрудi және Қазақстан Республикасының Үкiметi мүшелерiнiң, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң құрамына кiрмейтiн орталық атқарушы органдар мен басқа да мемлекеттiк органдар басшыларының, облыстар, Астана және Алматы қалалары әкiмдерiнiң республикалық бұқаралық ақпарат құралдарында сөйлеуiн және жарияланымдарын жариялауды қамтамасыз етсiн.
4. Жұмыс сапарларының қорытындылары бойынша АНТ-тың жетекшiлерi сапардан кейiн 10 күн өткен соң қорыту үшiн iстелген жұмыс туралы ақпаратты Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгiне ұсынсын.
5. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгi, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi ағымдағы жылдың шiлдесiнен бастап әр айдың 5-күнiне қарай АНТ-тың жұмысы туралы қорытынды ақпаратты Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгiне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесiне ұсынсын.