О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Земельный кодекс Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 июля 2006 года N 209-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 5 июля 2006 года "О внесении дополнений в Земельный кодекс Республики Казахстан" (далее - перечень).
2. Государственным органам разработать и внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 25 июля 2006 года N 209-р
Перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в
целях реализации Закона Республики Казахстан от 5 июля 2006 года
"О внесении дополнений в Земельный кодекс Республики Казахстан"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма
завершения
Государственные
органы,
ответственные
за исполнение
Срок
исполнения
1
Правила определения
научных центров с
международным
участием для
безвозмездного
предоставления
земельных участков
в собственность
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МОН (созыв),
АЗР
Сентябрь
2006 года
2
Правила
предоставления прав
на земельные
участки под
индивидуальное
жилищное
строительство
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АЗР (созыв),
МИТ
Сентябрь
2006 года
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
МОН - Министерство образования и науки
МИТ - Министерство индустрии и торговли
АЗР - Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

"Қазақстан Республикасының Жер кодексiне толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 25 шілдедегі N 209-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған "Қазақстан Республикасының Жер кодексiне толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 5 шiлдедегi  Заңын  iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттiк органдар тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 25 шілдедегi
N 209-ө өкiмiмен
бекiтiлген
"Қазақстан Республикасының Жер кодексiне толықтырулар
енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы
5 шiлдедегi Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
Р/с
N
Нормативтік құқықтық кесімнің атауы
Аяқтау нысаны
Орындалуға жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
Жер учаскелерiн меншiкке өтеусiз беру үшiн халықаралық  қатысумен ғылыми  орталықтарды белгiлеу ережесi
Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң
қаулысы
БҒМ (жинақтау), ЖРА
2006 жылғы
қыркүйек
2
Жеке тұрғын үй құрылысына арналған жер учаскелерiне құқық беру ережесi
Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң
қаулысы
ЖРА
(жинақтау), ИСМ
2006 жылғы
қыркүйек
Ескертпе:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
БҒМ - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi
ЖРА - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттiгi