О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 сентября 2004 года N 284-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 ноября 2006 года N 317-р
В соответствии с внесенными изменениями и дополнениями в законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 сентября 2004 года N 284-р "О порядке контроля за реализацией Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы" следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в абзаце втором слова "территориальных управлений архитектурно-строительного контроля, инспектирования и лицензирования Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан (далее - Комитет по делам строительства)" заменить словами "местных органов архитектурно-строительного контроля областей, городов Астаны и Алматы";
абзацы третий, четвертый, пятый исключить;
дополнить новым абзацем следующего содержания:
"ежемесячно представлять в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан информацию о ходе реализации Государственной программы";
пункт 2 исключить;
в пункте 3 слова "территориальными управлениями Комитета по делам строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" заменить словами "областными, городов Астаны и Алматы местными органами архитектурно-строительного контроля".
Премьер-Министр

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 28 қыркүйектегi N 284-ө өкiмiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 8 қарашадағы N 317-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiне мемлекеттiк басқару деңгейлерi арасындағы өкiлеттiктердiң аражiгiн ажырату мәселелерi бойынша енгiзiлген өзгерiстер мен толықтыруларға сәйкес "Қазақстан Республикасында тұрғын үй құрылысын дамытудың 2005 - 2007 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруды бақылау тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 28 қыркүйектегi N 284-ө  өкiмiне  мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақта:
екiншi абзацтағы "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетiнiң (бұдан әрi - Құрылыс iстерi жөнiндегi комитет) тиiстi аумақтық сәулет-құрылыс бақылау, инспекциялау және лицензиялау басқармаларының" деген сөздер "облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi сәулет-құрылыс бақылау органдарының" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшiншi, төртiншi, бесiншi абзацтар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жаңа абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық iстерi комитетiне ай сайын Мемлекеттiк бағдарламаны iске асыру барысы туралы ақпарат берсiн";
2-тармақ алынып тасталсын;
3-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетiнiң аумақтық басқармалары" деген сөздер "облыстық, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi сәулет-құрылыс бақылау органдары" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр