О создании рабочей группы по мониторингу ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, выработке предложений по защите внутреннего рынка и стабилизации цен на продовольственные товары
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года № 6-р
Сноска. Заголовок распоряжения в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 10.07.2013 № 106-р.
В целях ведения мониторинга ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, выработки предложений по защите внутреннего рынка и стабилизации цен на продовольственные товары:
Сноска. Преамбула в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 10.07.2013 № 106-р.
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Оразбаков                   - Председатель Агентства Республики
Галым Избасарович             Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство),
руководитель
Исаева                      - вице-министр сельского хозяйства
Гульмира Султанбаевна         Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Туякбаева                   - директор Департамента анализа
Мира Асылбековна              транспорта, связи и агропромышленного
комплекса Агентства Республики
Казахстан по защите конкуренции
(Антимонопольное агентство), секретарь
Баймуханов                  - заместитель председателя Агентства
Тимур Султанбекович           Республики Казахстан по защите
конкуренции (Антимонопольное
агентство)
Джаксалиев                  - вице-министр индустрии и новых
Бахытжан                      технологий Республики Казахстан
Мухамбеткалиевич
Жаркинбаев                  - заместитель Председателя Агентства
Жасер Азимханович             Республики Казахстан по статистике
Жаксылыков                  - вице-министр экономики и бюджетного
Тимур Мекешевич               планирования Республики Казахстан
Дуйсебаев                   - заместитель Председателя Агентства
Асылбек Жексенбаевич          Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Нуршаев                     - заместитель председателя Комитета по
Марат Аманжолович             государственным материальным
резервам Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Суйнбаев                    - заместитель председателя Комитета
Серик Койсариевич             административной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Мамашева                    - заместитель председателя Комитета
Дина Талгатовна               таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Кипшаков                    - заместитель председателя Налогового
Аргын Мыктыбаевич             комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Магжанов                    - начальник главного Управления
Марат Игиятович               пограничного контроля Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Дуйсебаев                   - исполнительный директор Зернового
Мухамеджан Джумабекович       союза Казахстана (по согласованию)
Ган                         - президент «Союз зернопереработчиков
Евгений Альбертович           Казахстана» (по согласованию)
Палташева                   - исполнительный директор Форума
Манавар Турсуновна            предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Попелюшко                   - президент объединения юридических лиц
Анатолий Висханович           «Союз пищевых предприятий Казахстана»
(по согласованию)
Каиржанова                  - заместитель директора Ассоциации
Ботагоз Ержановна             торговых предприятий Казахстана
(по согласованию)
Куанганова                  - заместитель исполнительного директора
Гульнара Шаймуратовна         Форума предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Мухамеджанов                - заместитель председателя Правления
Нурлан Мырзабекович           акционерного общества
«Казагромаркетинг» (по согласованию)
Якупбаева                   - управляющий директор - член Правления
Юлия Константиновна           объединения юридических лиц
«Национальная экономическая палата
Казахстана «Союз «Атамекен»
(по согласованию)
Кусманова                   - председатель правления объединения
Мадина Садуловна              юридических лиц и индивидуальных
предпринимателей «Казахстанский Деловой
Совет АПК»
Ертуганов                   - заместитель председателя Комитета
Кайрат Базаркелдиевич         торговли Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Ажибаева                    - секретарь Секретариата Комитета
Жибек Турихановна             торговли Национальной палаты
предпринимателей Республики Казахстан
(по согласованию)

Iшкi және сыртқы нарықтарда азық-түлiк тауарларына баға бойынша ахуалдың мониторингi, iшкi нарықты қорғау және азық-түлiк тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 6-ө Өкімі
Ескерту. Өкімнің тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 10.07.2013 N 106-ө өкімімен.
Iшкi және сыртқы нарықтарда азық-түлiк тауарларына баға бойынша ахуалдың мониторингiн жүргiзу, iшкi нарықты қорғау және азық-түлiк тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 10.07.2013 N 106-ө өкімімен.
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Оразбақов               - Қазақстан Республикасы Бәсекелестiктi
Ғалым Ізбасарұлы          қорғау агенттiгiнiң (Монополияға қарсы
агенттiк) төрағасы, жетекшi
Исаева                  - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Гүлмира Сұлтанбайқызы     вице-министрi, жетекшiнiң орынбасары
Тұяқбаева               - Қазақстан Республикасы Бәсекелестiктi
Мира Асылбекқызы          қорғау агенттiгi (Монополияға қарсы
агенттiк) Көлiк, байланыс және
агроөнеркәсiп кешенiн талдау
департаментiнiң директоры, хатшы
Баймұханов              - Қазақстан Республикасы Бәсекелестiктi
Тимур Сұлтанбекұлы        қорғау агенттiгi (Монополияға қарсы
агенттiк) төрағасының орынбасары
Жақсалиев               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Бақытжан Мұхамбетқалиұлы  жаңа технологиялар вице-министрі
Жарқынбаев              - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
Жасер Әзімханұлы          төрағасының орынбасары
Жақсылықов              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Тимур Мекешұлы            бюджеттік жоспарлау вице-министрi
Дүйсебаев               - Қазақстан Республикасы Табиғи
Асылбек Жексенбайұлы      монополияларды реттеу агенттігі төрағасының
орынбасары
Нұршаев                 - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Марат Аманжолұлы          министрлігі Мемлекеттік материалдық
резервтер комитеті төрағасының орынбасары
Сүйінбаев               - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Серік Қойсарыұлы          министрлiгiнің Әкімшілік полиция комитеті
төрағасының орынбасары
Мамашева                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Дина Талғатқызы           Кедендік бақылау комитеті төрағасының
орынбасары
Қыпшақов                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Арғын Мықтыбайұлы         Салық комитеті төрағасының орынбасары
Мағжанов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Марат Игиятович           комитетi Шекаралық бақылау бас
басқармасының бастығы (келiсiм бойынша)
Дүйсебаев               - Қазақстан Астық одағының атқарушы директоры
Мұхамеджан Жұмабекұлы     (келісім бойынша)
Ган                     - «Қазақстан астық өңдеушілері одағының»
Евгений Альбертович       президенті (келiсiм бойынша)
Палташева               - Қазақстан кәсіпкерлері форумының атқарушы
Манавар Тұрсынқызы        директоры (келісім бойынша)
Попелюшко               - «Қазақстанның тамақ кәсіпорындары одағы»
Анатолий Висханович       заңды тұлғалар бірлестігінің президентi
(келiсiм бойынша)
Қайыржанова             - Қазақстанның сауда кәсіпорындары
Ботагөз Ержанқызы         қауымдастығы директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Қуанғанова              - Қазақстан кәсіпкерлері форумы атқарушы
Гүлнар Шаймұратқызы       директорының орынбасары (келісім бойынша)
Мұхамеджанов            - «Қазагромаркетинг» акционерлік қоғамы
Нұрлан Мырзабекұлы        басқарма төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Якупбаева               - «Атамекен» одағы» Қазақстан ұлттық
Юлия Константиновна       экономикалық палатасы» заңды тұлғалар
бірлестігінің атқарушы директоры - басқарма
мүшесі (келісім бойынша)
Қосманова               - «АӨК Қазақстан іскерлік кеңесі» заңды
Мәдина Садулқызы          тұлғалар мен дара кәсіпкерлер бірлестігінің
басқарма төрағасы
Ертуғанов               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Қайрат Базаркелдіұлы      бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Сауда комитеті төрағасының орынбасары
Әжібаева                - Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер
Жібек Төреханқызы         палатасының Сауда комитеті хатшылығының
хатшысы (келiсiм бойынша)

Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от  04.08.2011 № 911; с изменениями, внесенными распоряжениями Премьер-Министра РК от 18.05.2012 № 104-р; от 10.07.2013 № 106-р; от 19.03.2014 № 29-р.
2. Рабочей группе на постоянной основе проводить мониторинг ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, вырабатывать и вносить в Правительство Республики Казахстан предложения по защите внутреннего рынка и стабилизации цен на продовольственные товары.
Сноска. Пункт 2 в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 10.07.2013 № 106-р.
3. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 октября 2007 года N 305-р "О создании рабочей группы по мониторингу ситуации по ценам на отдельные группы продовольственных товаров".
Премьер-Министр

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.08.04 № 911 қаулысымен, өзгерістер енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2012.05.18 104-ө; 10.07.2013 N 106-ө; 19.03.2014 N 29-ө өкімдерімен.
2. Жұмыс тобы iшкi және сыртқы нарықтарда азық-түлiк тауарларына баға бойынша ахуалдың тұрақты негіздегі мониторингiн жүргiзсiн, iшкi нарықты қорғау және азық-түлiк тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 10.07.2013 N 106-ө өкімімен.
3. "Азық-түлік тауарларының жекелеген топтарына бағалар бойынша ахуалдың мониторинг жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 18 қазандағы N 305-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр