О создании рабочей группы по вопросу развития казахстанского содержания при закупе товаров, работ и услуг, приобретаемых государственными органами и организациями
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 44-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июля 2010 года № 99-р
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 15.07.2010 № 99-р (не подлежит опубликованию).
В целях реализации поручений, данных Главой государства на заседании Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан 5 декабря 2008 года:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ахметов                     - Заместитель Премьер-Министра Республики
Серик Ныгметулы               Казахстан, руководитель
Мынбаев                     - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич           ресурсов  Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Цой                         - директор Департамента
Игорь Владимирович            индустриально-инновационного развития
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан
Школьник                    - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич            Республики Казахстан
Кутербеков                  - вице-министр транспорта и коммуникаций
Дулат Казистаевич             Республики Казахстан
Шокаманов                   - ответственный секретарь Агентства
Юрий Камирович                Республики Казахстан по статистике
Ибраев                      - заместитель Руководителя Канцелярии
Азамат Болатович              Премьер-Министра Республики Казахстан
Тулеуханов                  - заместитель Руководителя Канцелярии
Даурен Айтмухаметович         Премьер-Министра Республики Казахстан
Айдарбеков                  - заведующий Отделом
Серик Кенганович              индустриально-инновационного развития
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Ойнаров                     - заместитель Министра обороны Республики
Азамат Рыскулович             Казахстан
Бекетаев                    - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович            Казахстан
Карбузов                    - председатель Комитета таможенного
Козы-Корпеш Жапарханович      контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Куанганов                   - ответственный секретарь Министерства
Ф архад Шаймуратович           образования и науки Республики
Казахстан
Нурымбетов                  - вице-министр труда и социальной защиты
Биржан Бидайбекович           населения Республики Казахстан
Сафинов                     - управляющий директор - член правления
Канатбек Бейсенбекович        акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" (по согласованию)
Перуашев                    - председатель правления Национальная
Азат Турлыбекович             экономическая палата Казахстана "Союз
"Атамекен" (по согласованию)
Аубакиров                   - председатель правления акционерного
Тимур Токтарович              общества "Казахстанское контрактное
агентство" (по согласованию)
Аббас Бауыржан              - заместитель председателя правления
акционерного общества "Национальный
научно-технологический холдинг
"Парасат" (по согласованию)
Жакупов                     - управляющий директор акционерного
Айдар Бексултанович           общества "Национальный научно-
технологический холдинг " Парасат"
(по согласованию)
Оспанов                     - директор Департамента развития
Ерболат Серикович             казахстанского содержания компании
"Agip Kazahstan North Caspian
Operaiting Company N.V"
(по согласованию)
Алтаев                      - старший руководитель по развитию
Темирлан Ескендирович         бизнеса компании "Халлибертон"
(по согласованию)
Рене                        - менеджер Управления материально-
Лагорио-Френч                 технического снабжения совместного
предприятия " Тенгизшевройл"
(по согласованию)
Хасанов Сатжан              - менеджер производства и оборудования
Управления материально-технического
снабжения совместного предприятия
"Тенгизшевройл" (по согласованию)
Аубакиров                   - исполнительный директор казахстанской
Аскар Акимбаевич              ассоциации организации нефтегазового и
энергетического комплекса "KazEnergy"
(по согласованию).

Мемлекеттік органдар мен ұйымдар сатып алатын тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамтылуды дамыту мәселесі жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 20 наурыздағы N 44-ө Өкімі. Күші жоылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 15 шілдедегі N 99-ө Өкімі
Ескерту. Күші жоылды - ҚР Премьер-Министрінің 2010.07.15 N 99-ө Өкімі.
2008 жылғы 5 желтоқсанда Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің отырысында Мемлекет басшысы берген тапсырмаларды іске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ахметов                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Серік Нығметұлы               Министрінің орынбасары, жетекші
Мыңбаев                     - Қазақстан Республикасының Энергетика
Сауат Мұхаметбайұлы           және минералдық ресурстар министрі,
жетекшінің орынбасары
Цой                         - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Игорь Владимирович            сауда министрлігі
Индустриалдық-инновациялық даму
департаментінің директоры, хатшы
Жәмішев                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы             министрі
Сұлтанов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы             және бюджеттік жоспарлау министрі
Школьник                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич            және сауда министрі
Көтербеков                  - Қазақстан Республикасының Көлік және
Дулат Қазистайұлы             коммуникация вице-министрі
Шоқаманов                   - Қазақстан Республикасы Статистика
Юрий Камирұлы                 агенттігінің жауапты хатшысы
Ыбыраев                     - Қазақстан Республикасы
Азамат Болатұлы               Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының
орынбасары
Төлеуханов                  - Қазақстан Республикасы
Дәурен Айтмұхамбетұлы         Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының
орынбасары
Айдарбеков                  - Қазақстан Республикасы
Серік Кенғанұлы               Премьер-Министрінің Кеңсесі
Индустриялық-инновациялық даму
бөлімінің меңгерушісі
Ойнаров                     - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Азамат Рысқұлұлы              министрінің орынбасары
Бекетаев                    - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы             вице-министрі
Кәрбозов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы министрі
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы       Кеден комитетінің төрағасы
Қуанғанов                   - Қазақстан Республикасының Білім және
Фархад Шаймұратұлы            ғылым министрлігінің жауапты хатшысы
Нұрымбетов                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Біржан Бидайбекұлы            халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Сафинов                     - "Самұрық-Қазына" әл-ауқат қоры"
Қанатбек Бейсенбекұлы         акционерлік қоғамының басқарушы
директоры - басқарма мүшесі (келісім
бойынша)
Перуашев                    - "Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
Азат Тұрлыбекұлы              экономикалық палатасының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Әубәкіров                   - "Қазақстандық келісім-шарт агенттігі"
Тимур Тоқтарұлы               акционерлік қоғамының басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Аббас Бауыржан              - "Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық
холдингі" акционерлік қоғамының
басқарма төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Жакупов                     - "Парасат" ұлттық ғылыми-технологиялық
Айдар Бексұлтанұлы            холдингі" акционерлік қоғамының
басқарушы директоры (келісім бойынша)
Оспанов                     - "Agip Kazahstan North Caspian
Ерболат Серікұлы              Operaiting Company N.V" компаниясының
қазақстандық қатысуды дамыту
департаменті директоры (келісім
бойынша)
Алтаев                      - "Халлибертон" бизнес компаниясын
Темірлан Ескендірұлы          дамыту жөніндегі аға басқарушысы
(келісім бойынша)
Рене                        - "Теңізшевройл" бірлескен кәсіпорнының
Лагорио-Френч                 материалдық-техникалық жабдықтау
басқармасының менеджері (келісім
бойынша)
Хасанов Сәтжан              - "Теңізшевройл" бірлескен кәсіпорнының
материалдық-техникалық жабдықтау
басқармасының өндіріс және жабдықтау
менеджері (келісім бойынша)
Әубәкіров                   - "KazEnergy" қазақстандық мұнай-газ және
Асқар Әкімбайұлы              энергетика кешені ұйымдары
ассоциациясының атқарушы директоры
(келісім бойынша).

2. Рабочей группе в срок до 1 октября 2009 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по реализации комплекса мер по увеличению процентных объемов казахстанского содержания при закупе товаров, работ и услуг, приобретаемых государственными органами и организациями.
3. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 декабря 2008 года № 286-р "О создании рабочей группы по вопросу развития казахстанского содержания при закупе товаров, работ и услуг, приобретаемых государственными органами и организациями".
Премьер-Министр                              К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2009 жылғы 1 қазанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне мемлекеттік органдар мен ұйымдар сатып алатын тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамтылудың пайыздық көлемін арттыру жөнінде шаралар кешенін іске асыру жөнінде ұсыныс енгізсін.
3. "Мемлекеттік органдар мен ұйымдар сатып алатын тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамтылуды дамыту мәселесі жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 20 желтоқсандағы N 286-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов