О создании рабочей группы по выработке предложений но вопросу учета арендованного имущества комплекса "Байконур"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 2009 года № 85-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 141
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.02.2011 № 141.
В целях выработки предложений по вопросу учета арендованного имущества комплекса "Байконур":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан,
Болат Бидахметович            руководитель
Утепов                      - председатель Комитета государственного
Эдуард Карлович               имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Саймбетова                  - главный эксперт управления
Ажаркул Алментаевна           по организации передачи в имущественный
наем и использованию имущества
республиканских государственных
юридических лиц Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарь
Бекетаев                    - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович            Казахстан
Сулейменов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Тимур Муратович               планирования Республики Казахстан
Шаймагамбетов               - заместитель Председателя Национального
Еркин Мустафаевич             космического агентства Республики
Казахстан
Дембай                      - заместитель председателя Комитета
Салауат Маханбетулы           по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Ибраимов                    - заместитель председателя Комитета
Калымжан Уалиханович          государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Ташенев                     - директор Департамента методологии
Бакытбек Хакимович            управления государственными активами,
внутреннего финансового контроля и
бюджетного кредитования Министерства
финансов Республики Казахстан
Тлепбергенова               - директор Департамента международного
Ляйля Наримановна             сотрудничества Национального
космического агентства Республики
Казахстан
Куанышбаев                  - заместитель директора Департамента
Ермек Мекебаевич              международного права и защиты
имущественного права Министерства
юстиции Республики Казахстан
Ажмолдаев                   - начальник Байконырского департамента
Магауия Адильжанович          государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Шалбаев                     - начальник управления двухстороннего
Айдар Есламбекович            сотрудничества с Россией Департамента
Содружества Независимых Государств
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан.

"Байқоңыр" кешенінің жалға берілген мүлкін есепке алу мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 17 маусымдағы N 85-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 141 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.02.16 № 141 Қаулысымен.
"Байқоңыр" кешенінің жалға берілген мүлкін есепке алу мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жәмішев                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы             министрі, жетекші
Өтепов                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Эдуард Карлович               министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Сайымбетова                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ажаркүл Әлментайқызы          министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің республикалық
мемлекеттік заңды тұлғалардың мүлкін
мүліктік жалға беруді және пайдалануды
ұйымдастыру басқармасының бас
сарапшысы, хатшы
Бекетаев                    - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы             вице-министрі
Сүлейменов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Тимур Мұратұлы                және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Шаймағамбетов               - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Еркін Мұстафаұлы              агенттігі төрағасының орынбасары
Дембай                      - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Салауат Маханбетұлы           сауда министрлігінің Құрылыс және
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
комитеті төрағасының орынбасары
Ыбырайымов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ғалымжан Уәлиханұлы           министрлігінің Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті төрағасының
орынбасары
Тәшенов                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бақытбек Хәкімұлы             министрлігі Мемлекеттік активтерді
басқару, ішкі қаржылық бақылау және
бюджеттік кредит беру әдіснамасы
департаментінің директоры
Тілепбергенова              - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
Ләйлә Нариманқызы             агенттігі Халықаралық ынтымақтастық
департаментінің директоры
Қуанышбаев                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Ермек Мекебайұлы              министрлігінің Халықаралық құқық және
мүліктік құқықтарды қорғау департаменті
директорының орынбасары
Әжімолдаев                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мағауия Әділжанұлы            министрлігі Байқоңыр мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру департаментінің
бастығы
Шалбаев                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Айдар Есламбекұлы             министрлігінің Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы департаменті Ресеймен екі
жақты ынтымақтастық басқармасының
бастығы.

2. Рабочей группе в двухмесячный срок выработать и представить в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу учета арендованного имущества комплекса "Байконур".
Премьер-Министр                              К. Масимов

2. Жұмыс тобы екі ай мерзімде "Байқоңыр" кешенінің жалға берілген мүлкін есепке алу мәселесі бойынша ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов