О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 4 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам валютного регулирования и валютного контроля"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 июля 2009 года № 109-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 4 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам валютного регулирования и валютного контроля" (далее - перечень).
2. Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию) принять нормативные правовые акты согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                              К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 июля 2009 года № 109-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан от 4 июля 2009
года "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам валютного
регулирования и валютного контроля"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О признании утратившим
силу постановления
Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 15 сентября 2005
года № 115 "Об
утверждении Правил
лицензирования
осуществления
розничной торговли и
оказания услуг за
наличную иностранную
валюту в Республике
Казахстан"
Постановление
Правления
НБРК
НБРК
(по
согласованию)
Июль
2009 года
2.
О внесении изменений и
дополнений в
постановление
Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 17 августа 2006
года № 86 "Об
утверждении Правил
осуществления
экспортно-импортного
валютного контроля в
Республике Казахстан"
Постановление
Правления
НБРК
НБРК
(по
согласованию)
Август
2009 года
3.
Об утверждении Правил
установления пределов
отклонения курса
покупки от курса
продажи иностранной
валюты за тенге по
операциям, проводимым
через обменные пункты
Постановление
Правления
НБРК
НБРК
(по
согласованию)
Август
2009 года
4.
О внесении изменений и
дополнений в
постановление
Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 11 декабря 2006
года № 129 "Об
утверждении Правил
осуществления валютных
операций в Республике
Казахстан"
Постановление
Правления
НБРК
НБРК
(по
согласованию)
Август
2009 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
НБРК - Национальный Банк Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне валюталық реттеу және валюталық бақылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 4 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 30 шілдедегі N 109-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне валюталық реттеу және валюталық бақылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 4 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі (келісім бойынша) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 30 шілдедегі
N 109-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне валюталық реттеу және валюталық бақылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 4 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
р/с
N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындалуы үшін жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
"Қазақстан Республикасында қолма-қол шетел валютасымен бөлшек сауданы жүзеге асыруды және қызмет көрсетуді лицензиялау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2005 жылғы 15 қыркүйектегі N 115 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
ҚР ҰБ Басқармасының қаулысы
ҚР ҰБ (келісім бойынша)
2009 жылғы шілде
2.
"Қазақстан Республикасында экспорт-импорт валюта бақылауын жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 17 тамыздағы N 86 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚР ҰБ Басқармасының қаулысы
ҚР ҰБ (келісім бойынша)
2009 жылғы тамыз
3.
Айырбастау пункттері арқылы жүргізілетін операциялар бойынша шетелдік валютаны теңгеге сатып алу бағамының сату бағамынан ауытқу шектерін белгілеу ережесін бекіту туралы
ҚР ҰБ Басқармасының қаулысы
ҚР ҰБ (келісім бойынша)
2009 жылғы тамыз
4.
"Қазақстан Республикасында валюталық операцияларды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 129 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҚР ҰБ Басқармасының қаулысы
ҚР ҰБ (келісім бойынша)
2009 жылғы тамыз
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
ҚР ҰБ - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі