О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 47-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 ноября 2009 года № 163-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 47-р "О некоторых вопросах совершенствования разрешительной системы" следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1, пункты 2 и 4 исключить;
приложение 2 к указанному распоряжению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 ноября 2009 года № 163-р
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 марта 2009 года № 47-р
Состав
Экспертной группы по пересмотру и
оптимизации разрешительных документов
Сулейменов                 - вице-министр экономики и бюджетного
Тимур Муратович              планирования Республики Казахстан,
руководитель
Акбердин                   - директор Департамента развития
Рустам Александрович         предпринимательства Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Баймаганбетова             - эксперт Департамента развития
Айганым Жасулановна          предпринимательства Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Бекешев                    - заместитель директора Департамента
Бауржан Бейсенбаевич         развития предпринимательства
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Жаппарбеков                - начальник управления Департамента
Рустем Даулетбекович         развития предпринимательства
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Мырзахметов                - начальник управления Департамента
Мухтар Жумабекович           развития предпринимательства
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Абдираман                  - заместитель директора проекта USAID
Зауре Абдыкулкызы            по улучшению бизнес-среды (по
согласованию)
Абдыкаримова               - советник председателя правления
Жанар Муратовна              акционерного общества "БТА Банк"
(по согласованию)
Баймаганова                - эксперт Евразийской промышленной
Алия Кадыровна               ассоциации (по согласованию)
Батыров Арман              - директор товарищества с ограниченной
ответственностью "ТБТехнологиялары"
(по согласованию)
Баилов                     - директор товарищества с ограниченной
Едил Ануарбекович            ответственностью "Научно-
исследовательский институт экономики и
информатизации транспорта,
телекоммуникации" (по согласованию)
Гуцан                      - международный эксперт USAID по
Игорь Валентинович           реформам в области государственного
регулирования (по согласованию)
Едильбаева                 - исполнительный директор объединения
Гульсара Ибрагимовна         юридических лиц "Казахстанская
ассоциация природопользователей для
устойчивого развития" (по согласованию)
Ертлесова                  - председатель Управляющего совета
Жаннат Джургалиевна          Ассоциации налогоплательщиков Казахстана
(по согласованию)
Заитова                    - консультант проекта USAID по
Альфиям Мухтаржановна        улучшению бизнес-среды (по согласованию)
Иса                        - заместитель директора Юридического
Абжаппар Укибайулы           департамента - председатель технического
комитета объединения юридических лиц
"Национальная экономическая палата
Казахстана Союз "Атамекен" (по
согласованию)
Исин                       - президент объединения юридических
Нурлан Курмангалиевич        лиц "Казахстанская ассоциация
IТ-компаний" (по согласованию)
Калиев                     - президент Ассоциации добросовестных
Амиржан Кашкарбаевич         производителей и продавцов алкогольной
продукции Казахстана "КазАлко" (по
согласованию)
Калинин                    - вице-президент Ассоциации охранных
Анатолий Иванович            организаций Республики Казахстан
(по согласованию)
Канапьянова                - директор Комитета Европейской бизнес
Арман Сапаровна              ассоциации в Казахстане (по
согласованию)
Капасова                   - ответственный секретарь объединения
Жансулу Нурманалиевна        юридических лиц "Евразийский союз
участников внешнеэкономической
деятельности" (по согласованию)
Куанганова                 - заместитель исполнительного директора
Гульнара Шаймуратовна        Форума предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Курбанбаева                - исполнительный директор Ассоциации
Гульнара Туретаевна          предпринимателей Карагандинской области
(по согласованию)
Малишевский                - директор Научно-консультационного центра
Евгений Витальевич           Национальной телекоммуникационной
ассоциации Казахстана (по согласованию)
Омаров                     - исполнительный директор Ассоциации
Рустем Серикович             "АгроСоюз Казахстана" (по согласованию)
Пердебаева                 - старший эксперт акционерного общества
Раушан Сарбековна            "Институт экономических исследований",
к.э.н. (по согласованию)
Продедович Виктор          - консультант проекта USAID по улучшению
бизнес-среды (по согласованию)
Радостовец                 - исполнительный директор Ассоциации
Николай Владимирович         горнодобывающих и горно-металлургических
предприятий (по согласованию)
Савченко                   - председатель правления объединения
Светлана Юрьевна             юридических лиц "Ассоциация "Лига
потребителей Казахстана" (по
согласованию)
Тюгина                     - исполняющий обязанности директора
Ирина Вальеревна             Ассоциации по защите прав
предпринимателей г. Астана (по
согласованию)
Уразалинов                 - председатель объединения юридических
Шаймерден Абильмажинович     лиц "Казахстанская Электроэнергетическая
Ассоциация" (по согласованию)
Янсон                      - директора представительства Союза
Иван Генрихович              международных автомобильных перевозчиков
Республики Казахстан в городе Астана (по
согласованию).

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 47-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 17 қарашадағы N 163-ө Өкімі
"Рұқсат беру жүйесін жетілдірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 47-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы, 2 және 4-тармақтар алынып тасталсын;
көрсетілген өкімге 2-қосымша осы өкімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 17 қарашадағы
N 163-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 30 наурыздағы
N 47-ө өкіміне
2-қосымша
Рұқсат беру құжаттарын қайта қарау және оңтайландыру жөніндегі сараптама тобының құрамы
Сүлейменов              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Тимур Мұратұлы            бюджеттік жоспарлау вице-министрі, жетекші
Ақбердин                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Рустам Александрович      бюджеттік жоспарлау министрлігі
Кәсіпкерлікті дамыту департаментінің
директоры, жетекшінің орынбасары
Баймағанбетова          - Қазақстан Республикасы Экономика және
Айғаным Жасұланқызы       бюджеттік жоспарлау министрлігі
Кәсіпкерлікті дамыту департаментінің
сарапшысы, хатшы
Бекішев                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бауыржан Бейсенбайұлы     бюджеттік жоспарлау министрлігі
Кәсіпкерлікті дамыту департаменті
директорының орынбасары
Жаппарбеков             - Қазақстан Республикасы Экономика және
Рүстем Дәулетбекұлы       бюджеттік жоспарлау министрлігі
Кәсіпкерлікті дамыту департаментінің
басқарма бастығы
Мырзахметов             - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мұхтар Жұмабекұлы         бюджеттік жоспарлау министрлігі
Кәсіпкерлікті дамыту департаментінің
басқарма бастығы
Әбдіраман               - Бизнес-ортаны жақсарту жөніндегі USAID
Зәуре Әбдіқұлқызы         жобасы директорының орынбасары (келісім
бойынша)
Әбдікәрімова            - "БТА Банкі" акционерлік қоғамы төрағасының
Жанар Мұратқызы           кеңесшісі (келісім бойынша)
Баймағанова             - Еуразиялық өнеркәсіптік қауымдастығының
Әлия Қадырқызы            сарапшысы (келісім бойынша)
Батыров Арман           - "ТБТехнологиялары" жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры (келісім бойынша)
Байлов                  - "Экономика және көлік пен
Еділ Әнуарбекұлы          телекоммуникацияны ақпараттандыру
ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі
шектеулі серіктестігінің директоры (келісім
бойынша)
Гуцан                   - Мемлекеттік реттеу саласындағы реформалар
Игорь Валентинович        жөніндегі USAID-тің халықаралық сарапшысы
(келісім бойынша)
Еділбаева               - "Тұрақты дамуға арналған табиғат
Гүлсара Ибрагимқызы       пайдаланушылардың қазақстандық
қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің
атқарушы директоры (келісім бойынша)
Ертілесова              - Қазақстан салық төлеушілер қауымдастығы
Жаннат Жұрғалиқызы        басқарушы кеңесінің төрайымы (келісім
бойынша)
Заитова                 - Бизнес-ортаны жақсарту жөніндегі USAID
Альфиям Мұхтаржанқызы     жобасының консультанты (келісім бойынша)
Иса                     - Заң департаменті директорының орынбасары -
Әбжаппар Үкібайұлы        "Атамекен" Одағы Қазақстан ұлттық
экономикалық палатасы" заңды тұлғалар
бірлестігі техникалық комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Исин                    - "ІТ-компанияларының қазақстандық
Нұрлан Құрманғалиұлы      қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің
президенті (келісім бойынша)
Қалиев                  - "ҚазАлко" Қазақстанның алкоголь өнімдерін
Әміржан Қашқарбайұлы      адал өндірушілер мен сатушылар
қауымдастығының президенті (келісім
бойынша)
Калинин                 - Қазақстан Республикасы Күзет ұйымдары
Анатолий Иванович         қауымдастығының вице-президенті (келісім
бойынша)
Қанапиянова             - Қазақстандағы Еуропалық бизнес қауымдастығы
Арман Сапарқызы           комитетінің директоры (келісім бойынша)
Қапасова                - "Сыртқы экономикалық қызметке
Жансұлу Нұрманәліқызы     қатысушылардың еуразиялық одағы" заңды
тұлғалар бірлестігінің жауапты хатшысы
(келісім бойынша)
Қуанғанова              - Қазақстан кәсіпкерлері форумы атқарушы
Гүлнар Шаймұратқызы       директорының орынбасары (келісім бойынша)
Құрбанбаева             - Қарағанды облысы кәсіпкерлері
Гүлнар Төретайқызы        қауымдастығының атқарушы директоры (келісім
бойынша)
Малишевский             - Қазақстан Ұлттық телекоммуникация
Евгений Витальевич        қауымдастығы ғылыми-консультациялық
орталығының директоры (келісім бойынша)
Омаров                  - "Қазақстанның АгроОдағы" қауымдастығының
Рүстем Серікұлы           атқарушы директоры (келісім бойынша)
Пердебаева              - "Экономикалық зерттеулер институты"
Раушан Сарбекқызы         акционерлік қоғамының аға сарапшысы, э.ғ.к.
(келісім бойынша)
Продедович              - Бизнес-ортаны жақсарту жөніндегі USAID
Виктор                    жобасының консультанты (келісім бойынша)
Радостовец              - Тау-кен өндіруші және тау-кен
Николай Владимирович      металлургиялық кәсіпорындары
қауымдастығының атқарушы директоры (келісім
бойынша)
Савченко                - "Қазақстан тұтынушылар лигасы қауымдастығы"
Светлана Юрьевна          заңды тұлғалар бірлестігі басқармасының
төрайымы (келісім бойынша)
Тюгина                  - Астана қаласының Кәсіпкерлер құқығын қорғау
Ирина Вальеревна          жөніндегі қауымдастығы директорының
міндетін атқарушы (келісім бойынша)
Оразалинов              - "Қазақстан Электр энергетикалық
Шәймерден Әбілмәжінұлы    қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің
төрағасы (келісім бойынша)
Янсон                   - Қазақстан Республикасы халықаралық
Иван Генрихович           автомобильмен тасымалдаушылар одағының
Астана қаласындағы өкілдігінің директоры
(келісім бойынша)