О создании рабочей группы для выработки предложений по оптимизации и автоматизации бизнес-процессов оказания государственных услуг
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 августа 2011 года № 114-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 апреля 2012 года № 77-р
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 16.04.2012 77-р.
В целях выработки предложений по оптимизации и автоматизации бизнес-процессов оказания государственных услуг:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович            Казахстан, руководитель
Жумагалиев                  - Министр связи и информации Республики
Аскар Куанышевич              Казахстан, заместитель руководителя
Мусин                       - заместитель Председателя Комитета по
Багдат Батырбекович           контролю автоматизации государственных
услуг и координации деятельности
центров обслуживания населения
Министерства связи и информации
Республики Казахстан, секретарь
Ибраев                      - заместитель Руководителя Канцелярии
Азамат Болатович              Премьер-Министра Республики Казахстан
Аманбаев                    - заместитель Министра юстиции Республики
Амирхан Тапашевич             Казахстан
Ахметов                     - вице-министр труда и социальной защиты
Серик Абжалиевич              населения Республики Казахстан
Даленов                     - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович            Казахстан
Кулинич                     - заместитель Министра внутренних дел
Александр Васильевич          Республики Казахстан
Курмангалиева               - вице-министр здравоохранения Республики
Аида Даденовна                Казахстан
Сарсенов                    - вице-министр связи и информации
Сакен Сейтжаппарович          Республики Казахстан
Смаилов                     - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Жанболат Амангельдинович      Республики Казахстан
Сулейменов                  - вице-министр экономического развития и
Тимур Муратович               торговли Республики Казахстан
Шенгелбаев                  - вице-министр туризма и спорта
Бахытжан Рахимович            Республики Казахстан
Ирсалиев                    - вице-министр образования и науки
Серик Азтаевич                Республики Казахстан
Комекбаев                   - заместитель Председателя Агентства
Али Амантаевич                Республики Казахстан по делам
государственной службы (по
согласованию)
Макажанов                   - заместитель Председателя Агентства
Ныгмеджан Койшибаевич         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Ибраева                     - заместитель заведующего Отделом
Амангуль Кумарбековна         государственной службы и кадровой
работы Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Жоламанов                   - первый заместитель председателя
Нурлан Айтманович             Комитета начальников штабов
Министерства обороны Республики
Казахстан
Нурлыбай                    - заместитель председателя Комитета по
Сабит Нурлыбаевич             правовой статистике и специальным
учетам Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан (по согласованию)
Кабдугалиева                - заведующий отделом статистики и
Айжан Есенгельдиновна         правовой информатизации Департамента по
обеспечению деятельности судов при
Верховном Суде Республики Казахстан
(по согласованию).

Мемлекеттік қызметтерді көрсетудің бизнес-үдерістерін оңтайландыру және автоматтандыру бойынша ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 26 тамыздағы № 114-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 77-ө Өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2012.04.16 № 77-ө Өкімімен.
Мемлекеттік қызметтерді көрсетудің бизнес-үдерістерін оңтайландыру және автоматтандыру бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында,
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы          орынбасары, жетекші
Жұмағалиев               - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Асқар Қуанышұлы            ақпарат министрі, жетекшінің орынбасары
Мусин                    - Қазақстан Республикасы Байланыс және
Бағдат Батырбекұлы         ақпарат министрлігі Мемлекеттік
қызметтерді автоматтандыруды бақылау және
халыққа қызмет көрсету орталықтарының
қызметін үйлестіру комитеті төрағасының
орынбасары, хатшы
Ыбыраев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Азамат Болатұлы            Кеңсесі Басшысының орынбасары
Аманбаев                 - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің
Әмірхан Тапашұлы           орынбасары
Ахметов                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Серік Әбжәлиұлы            халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Дәленов                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы          вице-министрі
Кулинич                  - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Александр Васильевич       министрінің орынбасары
Құрманғалиева            - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Аида Дәденқызы             вице-министрі
Сәрсенов                 - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Сәкен Сейітжаппарұлы       ақпарат вице-министрі
Смайылов                 - Қазақстан Республикасының Төтенше
Жанболат Амангелдіұлы      жағдайлар вице-министрi
Сүлейменов               - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Тимур Мұратұлы             даму және сауда вице-министрі
Шеңгелбаев               - Қазақстан Республикасының Туризм және
Бақытжан Рақымұлы          спорт вице-министрі
Ырсалиев                 - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Серік Әзтайұлы             вице-министрі
Көмекбаев                - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет
Әли Амантайұлы             істері агенттігі төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Мақажанов                - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Нығмеджан Қойшыбайұлы      басқару агенттігі төрағасының орынбасары
Ыбыраева                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі
Амангүл Құмарбекқызы       Кеңсесінің Мемлекеттік қызмет және кадр
жұмысы бөлімі меңгерушісінің орынбасары
Жоламанов                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Нұрлан Айтманұлы           министрлігі Штабтар бастықтары комитеті
төрағасының бірінші орынбасары
Нұрлыбай                 - Қазақстан Республикасы Бас
Сәбит Нұрлыбайұлы          прокуратурасының Құқықтық статистика және
арнайы есепке алу жөніндегі комитеті
төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Қабдығалиева             - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Айжан Есенгелдіқызы        жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаментінің (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының)
статистика және ақпараттандыру бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша).

2. Рабочей группе в срок до 25 декабря 2011 года представить в Правительство Республики Казахстан предложения по оптимизации и автоматизации бизнес-процессов оказания государственных услуг.
3. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 апреля 2011 года № 48-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по оптимизации бизнес-процессов, сокращению количества документов, требуемых от населения при оказании государственных услуг, и их автоматизации с учетом изучения международного опыта".
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Премьер-Министр                            К. Масимов

2. Жұмыс тобы 2011 жылғы 25 желтоқсанға дейінгі мерзімде мемлекеттік қызметтерді көрсетудің бизнес-үдерістерін оңтайландыру және автоматтандыру бойынша ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
3. «Халықаралық тәжірибені зерделеуді есепке ала отырып, бизнес-үдерістерді оңтайландыру, мемлекеттік қызметтерді көрсету кезінде халықтан талап етілетін құжаттар санын қысқарту және оларды автоматтандыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 48-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т. Орынбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр                           К. Мәсімов